vysvetli nám ako vyrába veterná turbína elektriku keď nefúka vietor, ako vyrába elektriku fotovoltika v noci.
vysvetli nám ako vyrába veterná turbína elektriku keď nefúka vietor, ako vyrába elektriku fotovoltika v noci.
Zaax ešte by si mohol vysvetliť, prečo sa EU bojí, že Putin zastaví dodávky plynu a ropy, keď náš vrchný veliteľ ozbrojených síl a premiér aj s naj ministrom hospodárstva sú presvedčení, že okamžité odpojenie od plynu a ropy Slovensko zvládne bez problémov.
Zaax, predstav si, že Prvá paroplynpvá vyrába elektrinu pomocou plynu. Vodná elektráreň pomocou vody, uholná pomocou uhlia, atómová pomocou rozpadu uránu, veterná pomocou vetra a fotovoltika pomocou slnka. Iba ty dokážeš elektrinu vyrobiť pomocou tvojich myšlienkových pochodov. zatiaľ si nenavrhol žiadne riešenie a to som si myslel, že ich máš viacej. A niekto iba niekoho osočuje si to ty.
Dôchodcovia sa na Slovensku nemusia báť zomierať. Minister financií už pri 13 dôchodku kalkuloval s úbytkom dôchodcov, čo neprežili covid, teraz zdražovanie opäť zvýši počet úmrtí dôchodcov a opäť sa ušetria peniaze.
keď je to z wiki, tak áno, pretože lietadlo nelieta ale cestuje. Ale zrejme je to myslené ako u aut, tam sa tiež udáva maximálna rýchlosť, ale bežne sa takou rýchlosťou nejazdí. Už aj z dôvodu spotreby paliva.
identifikovali ich na základe DNA získanej z padákov.
Reagovať na stanka 1 nemá zmysel, on má manuál a ten nepustí. Je to učebnicový príklad človeka s mentálnou poruchou.
Rusko aj napriek sankciám dodalo palivo do atómky v Mochovciach. dodáva objednané množstvá plynu, vo viacerých preslovoch bolo Rusko označené ako nebezpečná krajina pre našu bezpečnosť. Už len čakám kedy bude prijatý zákon, ktorý bode trestať podporovateľov ruského plynu. Ja osobne som za to aby Slovensko demonštratívne odoberať, ruský plyn, ruskú ropu od 15. marca 2022. Byť pani prezidentkou tak vrátim aj palivo do atómky v Mochovciach.
V inom článku sa píše, že ruské vojská sa dostali k staniciam plynu. Diskuzia nemožná. Ukrajinský odborníci sa obávajú, že obmedzia dodávku plynu na Ukrajinu a EU. Slováci sa báť nemusia veď preseda vlády a pani prezidentka už uvažujú o zastavení dodávok plynu a ropy. Preto nech ruský vojaci zastavujú koľko chcú Slovensko sa nebojí, Znížime teplotu v bytoch na 10 stupňov celzia a bude vymaľované. Nech si rusi kúria s plynom sami. A ropu, veď ju dovezieme z USA čoho sa treba báť.
Samovražda je v podstate samozničujúce zranenie. Iné znalecké posúdenie som ani nečkal. "Vrana k vrane sadá rovný rovného si hľadá"
neviem posúdiť kvalitu McDonalďs, ani Pepsi Coly, ani Coca Coly. Pretože som ich za celí môj život nekonzumoval. Práve preto mám cholesterol v norme aj cukor v norme. Ale to nie je podstatné, podstatné je to, že tento akt spomínaných reťazcov položí ruskú ekonomiku na kolená. Ruský obyvatelia horko za nimi zaplačú.
Aj Americká ľahká ropa potrebuje tzv. ťažkú ropu, ktorú zmiešajú a až potom ju spracúvajú. Ale my sa ničoho báť nemusíme máme schopnú vládu a tá nám zabezpečí blahobyt.
derik21, máš pravdu, aký reverz, keď nebude čo reverzne tlačiť. Ukrajina síce nekupuje od Ruska ale kupuje Ruský plyn.
orem uránu, hliník, paládium, vzácne plyny. Môže sa stať, že Rusko zastaví dodávky, energetických nosičov aj ostatné suroviny skôr ako sa EU spamätá a nahradí z iných zdrojov. Uvidíme povedal slepí sa stupil do ........ Je to nemiestna poznámka ale aktuálna. Ospravedlňujem sa nevidiacim.
orem uránu, hliník, paládium, vzácne plyny. Môže sa stať, že Rusko zastaví dodávky, energetických nosičov aj ostatné suroviny skôr ako sa EU spamätá a nahradí z iných zdrojov. Uvidíme povedal slepí sa stupil do ........ Je to nemiestna poznámka ale aktuálna. Ospravedlňujem sa nevidiacim.
Mr. Gogo,a kgb Kola ak sa chcete pozrieť na konceptne retardovaných homosapies pozrite sa do zrkadla.
"Nové striebro zastavilo burzu". Veď mohli predávať staré striebro a burza mohla ísť ďalej. Takže nebude to len plyn a ropa ale zrejme aj iné suroviny.
podľa jedného profesora na Karlovej univerzite, myslím, že z filozofickej fakulty, jeho meno si nepamätám, hovoril o vojnách morálnych a etických, tie vedú USA a NATO , Putin určite takú vojnu nevedie, je to agresia podľa pána profesora. Takže, zrejme mučenie ruského zajatca bude morálne a etické. Aj zastrelenie ukrajinského vyjednávača je morálne a etické, ak mal iný názor ako ostatní vyjednávači.
Zdravému rozumu hovorí, že normálne a morálne je bombardovanie vojenských objektov v Sýrie, okupovanie Sýrskych území americkými voskami, bombardovanie Belehradu muníciou s ochudobneným uránom, napadnutie Iraku pod zámienkou zbraní hromadného ničenia a zničenie veľkého množstva obytných domov a vyvraždenie podľa údajov OSN cca jeden milión irackého obyvateľstva, morálne a etické je zabitie sedem detí a tri ženy v Kábule pri úteku americkej armády z Afganistanu. To máš naozaj pravdu.
Možno majú na svedomí aj garážový dom na Drieňovej ulici v Bratislave jeden nevie.
Odporúčame