10. deň: Zelenskyj viní NATO z nečinnosti, Putin varoval pred bezletovou zónou
Smutné je to, že všetky štáty broja proti Rusku, hovoria o mieri, ale zbrane sa neštítia tam posielať. Áno Obyčajný Ukrajinci na to doplácajú, ale o nich tu nejde, ale o politickú elitu na Ukrajine a neonacistické polovojenské organizácie typu Azov. V Nemecku na nejakom zasadnutí Zelenskyj vyhlásil, že Ukrajina uvažuje o znovuzavedení výroby jadrových zbraní, čo nie je sranda. Keby sa im podarilo vytiahnúť z Černobylu plutónium a urán, čo tam zostal po výbuchu jadrovej elektrárne, tak by z toho dokázali vyrobiť približne 30 jadrových hlavíc. A čo má spoločné opozícia s Ukrajinou a tobôž obranná zmluva. Oni sem nejdú preto, lebo tu ich dobré nič nečaká. Myslím teraz životnú úroveň. A čo myslíš, že tie sankcie, čo uvalili na Rusko v poslednej dobe, že sa dotknú len Ruska. Najviac budeme trpieť mi v Európe a USA sa budú len smiať akí sme poslušný lokaji. V Rusku sa už polroka dopredu pripravovali na sankcie zo západu. A už sa to začína pomalý prejavovať.