Že pozdravujú a pýtajú sa, či od nich nekúpiš dron.
Že pozdravujú a pýtajú sa, či od nich nekúpiš dron.
Aj tých naivných angel investorov z LWEXu ?
Fico celé roky zniižoval peniaze na armádu až sa stala nebojaschopná. Fico podpísal Lisabonskú zmluvu bez mihnutia oka. A nedávno povilil dovoz pracovníkov zo strednej a južnej ázie.
akže dôsledky hroziacej straty zvrchovanosti hľadaj aj u neho.
Kolenoskop, ty máš aj v hlave koleno ?
Kali jasne povedal - je to dobrá zmluva.
Aký je s nimi problém ?
Už sa V4 obnovilo ? Poľská vláda sa zasa družne kamaráti so slovenskou a maďarskou ?
Tebe ju nikto nebude ukazovať, rusácky pablb. Ukrajina má zmluvu s niekoľkými krajinami blízkeho východu. Spapkaj to ako chceš.
Pretože bez mobilizácie to nemá s kým urobiť.
A nemá ani dostatok protidronových zbraní.
Na družbu ti se.rie pes. Rozumieš ?
Ano, nič dobré sme od ZSSR nedostali. A on RF tiež nič dobré neprišlo len rozkrádanie.
Naposledy pomohli Europe , keď nakopali Napoleona do zadku.
Tvoje bludy o rozparcelovaní Ruska sú chronické. V roku 1992 nemal zápaad lepšiu príležitosť a neurobil to.
Súdruh, máš staré informácie.
Rusko vypredáva zlaté rezervy.
Na ukrajine sa vyrábajú distribuovane v mnohých malých dielňach, dokonca garážach. V tom je ich sila.
V Europe sa vyrábajú tiež v menších budovách.
Chce rus skúsiť bombardovať europu ? To je posledné čo spraví.
Drístaš a drístaš. Už si bol pár krát odtiaľ vykopnutý, načo sem opakovane lezieš ? Máš obsedantnú poruchu alebo to robíš za kopejky ?
Čo keby si odtiaľ vodlesol sám.
Prečo robíš ustavične zo seba tupého qqta, rusáčik ?
Niekoľkokrát ukronboronprom oznámil, že výroba dronom presahuje ukrajinské možnosti nákupu doma. Navyše potrebujú penieze. V neposlednom rade kuje sa za horúca a lepšiu príležitosť ukrajinci na predaje mať len tak nebudú.
Ja ti hovorím natvrdo, že klameš.
Odporúčame