krpatič v živote nič nevymyslel ale to mu nebráni pindať.
krpatič v živote nič nevymyslel ale to mu nebráni pindať.
Ano 50 rokov až to dopracujú do muzea. Presne to čo si napísal, svedčí o tom v akom stave je ruská kozmonautika. Nebyť amíkov, tak celé RVHP by malo max počítače tretej generácie. Aj potom by si sa vyhováral na spoľahlivosť ?
Myslíš si že sa rusi nepokúšali o novú loď ? Isteže áno ale to by nesmeli kradnúť ako straky z rozkosmosu. Novú loď majú len aj po 10tch rokoch v makete ale už ju stihli tri krát premenovať.
Čo vidíš v tej svetovej politike ? Báchorky ako všetci svorne držia s ruskom ?
Ty nikoho nepresviedčaj, tvoje križiacke ťaženie proti zlému západu a plamenný obdiv k rusku svedčia o tom , že si kovaný samson slavien. My nie sme žiadni zapredani usa, je ti to jasné ? Nehodíme si do usa po noty ako sa to robilo za súdruhov.
Nikdy viac nebudeme robiť rusom podržtašky a nárazníckové pásmo. Zapamätaj si to.
Putin nie že zabral krym oo ho sprosto ukradol. Jeho dôvody sú všetkým u prdele, je to zlodej ako jeho predkovia taráti a mongoli. No nič, peniaze ktoré má uložené na západe budú vyplatené ukrajine ako bolestné.
Aha, takže keď tam do toho štátu niekto iný tne vozí vojakov s výbavou , tak majú byť oni na nich zodpovední ?
Tie leninsko marxistické s..ačky ako obchodník musí zničiť konkurenciu si nechaj pre svojich kamarátov v krčme. Nahlúpla boľševická svoloč nič nevie o podnikaní, má načítané len nenávistné reči proti kapitalizmu od politrukov a pošahaného Kysuckého .
Kristova noha, ty si kremroľa ako vyšitá. Tieto plky o svetovom americkom zle si nechaj pre kovaných slavianov na HS. U mňa je svetové zlo podpora despotických vlád akú boľševici zaviedli v tretine ázie a strednej europe. Po nacistoch bol boľševizmus najbezohľadnejší režim v historii sveta.
Dnes majú rusi opäť despociu, asi ju geneticky milujú.
Tvoje fakty sú len konšpiračno ruská propaganda. Stačí pozrieť ako si rusi počínali v čečensku. Rozsekali mesto na mraky. To je to ruské dobro ?
KAL 007 bolo normálne civilné lietadlo a ty si daj facku za to že tu šíriš ruské zvratky. Ty volavka.
Buk-M1 mali aj v donbase kde ho použili ruskí neoznačení zachvatčici alebo donbaskí vzbúrenci.
V roku 1983 boľševickí teroristi zostrelili lietadlo KAL 007. Miesto ospravedlnenia a odškodnenia mesiace drístali rozprávky o výzvednom lietadle CIA, čím znechutili celý svet .
Asi bude vhodné, keď lekári vo voľnom čase začnú trénovať kendo a box.
Z toho že niekto ako ty má volebné právo.
Ano ? A smer potom volí kto ? Celé roky ficoškovia predvádzajú, že sú blbí ako tágo.
:D:D::D:D Pozrite na ukážkového pablba. On sa teší z toho ako si jeho preceda z neho robí dobrý deň.
:D:D:D Tebe nedošlo, ficoško, že si tvoj vodca robí prdel z vás, čo ste ho volili ? Všetko čo spravil sú len v jeho osobný a stranícky prospech. Zatiaľčo vy utriete naprázdno hubu.
Ficovej dutovhlavej sedlači stačí hora sľubov, omrvinky a raz za rok karafiát. A budete jačať - nech žije preceda !!!
Našťastie v tej dobe tu Fico v politike vtedy nebude, zmocní sas ho demencia a staroba.
Dúfam, že táto republika nevyhlási dovtedy bankrot.
Bože môj, ty si de..ment.
Kľudne si daj do ingore , a potom sa pomodli pred spaním 3x ficonáš.
Ty sa pohráš akurát s barlou s ktorou sa terigáš po dávky na úrad práce.