Myslíš od Dugina alebo Iljina ?
Mužik , vysvetli nám tu logicky, prečo pred 100-150 rokmi šli američania, briti, nemci aj francúzi staviať na kľúč rusom nové továrne a učili ich základné pracovné návyky.
Keď mohli ruský a potom boľševický režim nechať sa plácať v tom hnoji a potom ho len prebrať.
Toto je kus textu z knihy Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali a popisuje ako sa spriemyselňovalo ZSSR a predtým cárske Rusko za pomoci vyspelého zahraničia.

