Len výkrik do tmy urazeného smeráckeho uderenca.
Len výkrik do tmy urazeného smeráckeho uderenca.
Motlitba pre kovaných smerákov:
Fico náš, ktorý si na nebesiach vlády,
posväť sa dôchodcami meno Tvoje,
príď jednofarebné vládnutie Tvoje,
buď vôľa Tvoja, ako vo vláde, tak i v opozícii.
Lacný plyn náš každodenný daj nám dnes
a odpusť nám viny z našej hlúposti,
ako i my slepo odpúšťame tvojim straníkom,
a neuveď nás do pokušenia používať mozog,
ale zbav nás zlých bánk, podnikateľov a firiem.
Pozor, boľševický dedo, lebo ťa vystrie.
Už si sa dnes pomodlil tri krát ficonáš ?
Radím ti , rob to často, inak Ficiak riskuje infarkt.
Čipy kupujú z Číny.
Nejako tým rusom stíska zadok, keď vidia ako im padá ekonomika na držku.
Ukrajinské drony tomu pomáhajú.
Túto zimu nebudú po tme len ukrajinci, tak to vyzerá.
Darovanie šrotu ktorý si musel ukronboronprom najprv opraviť , aby vôbec fungoval nie je trestný čin. Tým vlastne Naď uľavil štátnej kase. A ešte sme zo západu dostali náhradu.
Bude právoplatné cobydup.
Fic, Blahu, Blanára aj Danka môže roztrhnúť od jedu.
Väčšina z toho čo poslal Naď na ukrajinu bol v podstate nemodernizovný starý šrot, ktorý bolo nutné ešte opraviť. To si spravili sami ukrajinci.
Napríklad migy boli v muzeálnom stave, nedali sa kvôli abonentnej zmluve po SVO servisovať, piloti končili, žiadni noví neboli.
Prispel ale výrazne to nebolo. Len im poslal prevažne starý šrot.
Prosím ťa, smerácka a hejnárodná svoloč narobili kvôli darovaným zbraniam šou ako keby sme pred rokom 2022 mali hi tech armádu. Využili to v predvolebnom boji - všetci dôchodci škriekali ako Naď odzbrojil našu armádu.
Tie darované zbrane boli prevažne starý výbehový tovar až na S300, ktorý jediný za niečo stál.
Samozrejme že smerácky elektorát nechce vedieť, koľko novších zbraní sme dostali ako bolestné (a mohli sme dostať viac, keby Kaliňok nerobil caviky).
- 160ks JLTV
- mantisy 12 ks s radarmi
- 15 ks tankov (keby sme darovali všetky T72 , mohli sme dostať ďalších 10-15)
- bola sľúbená zľava ne bojové helikoptery
Ďalšie peniaze, asi 200 milionov náhrady nám zahaltoval qqt Orbán. Fica nejako nezaujímajú tie prachy.
Zatiaľ náhradu mzdy cez súd nežiadali.
V našej krajie sú súdy nezávislé od vlády a parlamentu. Tak je to v ústave, to ťa na vlastivede mohli naučiť.
Toto zatiaľ nie je orbánovo.
Jasné Pedrík, toto povedz do očí sudcovi až dostaneš aj ty obálku. Uvidíš tú reakciu.
Tiktokovi nejako ovisol nos a teraz stratí hrdý pohľad.
Aj ja bojujem proti ficizmu.
Kto je malý grázel ?
To je ten čo sa vyhrážal že s dôchodcami zbúra úrad vlády, ani kameň na kameni tam nezostane ?
Kto, študenti? A pod posteľ si sa pozrel, či tam nemáš strelca, paranoik ?
Ukazuje Antimu, aká bol durak. A stále je, jeho fabulácie sa nezmenili.
Sranda musí byť , povedal komodor a hodil medzi ukrajinské deti granát.
Odporúčame