Omyl maďar aj rus sú vyhlásení klamári. Bez mrknutia oka hodia vlastné zločony na druhých.
Omyl maďar aj rus sú vyhlásení klamári. Bez mrknutia oka hodia vlastné zločony na druhých.
Babiš študoval na zahraničnom obchode na VŠE v Bratislave a potom ako preverený straník pracoval v ČSSR exporte. Bol to agent ŠTB. Ten je pre vás v poriadku, to je váš človek , že dezolé ?
Pýta sa ten, čo obhajuje palestínskych teroristov a robí z nich ublížených ?
Tak potom aký problém rusošváb ?
To nie sú falošné správy ale realita. Poznáme ruské cvičenia na hraniciach a výhovorky.
Rusákovi uverí len proruská onuca.
Zábery na rozbitie ruských lietadiel An-26. Pojechali na xui.
Nakukli ale nie do boľševického.
Preštali ti týmto tvoj plán na skoré vítanie ruských odloboditeľov V Čiernej nad Tisou ?
Teraz Putin vytiahne svoj najväčší tromf. Zlaté ruble.
To nebol hoax, povodne nas odignorovali. Aj mangalicu na druhej strane Dunaja.
Bohužial nejde ho premiestniť za ural. A západ obsadzovať Slovensko vojskami nechce. Aj keď by mu to trvalo asi týždeň.
Na stratégiu - rus príde a potom odíde s nedá spoliehať.
Dnes rus len anektuje.
Kali sa ponúkol že im pekne zaspieva ak nás pozvú.
A spustil:
Bodaj by vás, vy mládenci, čerti vzali, keď ste vy mňa na ten tanec nepozvali,
[:ja by bola tancovala, aj na cimbal niečo dala, aj vás všetkých pobozkala.:]
Dneska sú aj štátmi platení teroristi a sabotéri. Napríklad GRU a FSB dobre platí.
Takže Kali doliezol s prosíkom. Až potom nás vzali.
Šimečka nie je blbec aby ospravedlňoval alebo relativizoval vinu masových vrahov.
Prišiel si sem pohoniť ?
TAk potom nech platí komerčnú letenku a za svoje.
Čo to bľaboceš ? Dal si sa na Trumpa po prebudení ?
Neblábol. Keď Porošenko v roku 2018 navrhoval mierové jednotky pod OSN, vtedy bol proti jediný člen BR - a to Rusko.
https://www.topky.sk/cl/1000745/1690667/Poro…
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/441948-…
Takže si strč báchorky o mierovom úsilí Ruska do vieš kam, pretože sú len ruské lži.
Tu sa jedná o nárazníkové pásmo a likvidáciu ukrajinského samostatného národa . O to Putinovi ide.
Odporúčame