ved ta patri uz k usa.
v dobach hlubokeho miru, sme sa v skole ucili, ze nato je utocny pakt. dnes vidim, ze to bola pravda.
shark, nemal by si zavidiet, ale pracovat na sebe, nech nezomries chudobny ako pes.
furik, a co je na tom? kazdy zije z toho, co vlastní. je to nedemokraticke?
shark a uz sa vie, kto zostrelil lietadlo? lebo kvoli nemu su na rusko uvalene sankcie.
preco? ved mysli trhovo. nemal by? ktory demokrat mu to zakaze?
a to sa akoze nema vlada spravat podla svojich volicov?
ver.mienka, preco nadradzujes ekonomiku nad pravdu?
laura, boli to vojska VZ, ktori si prisli branit svoje teritorium, do ktoreho nas zaradili prave tie mocnosti, ktorym dnes drukujeme. keby nasi obyvatelia neskakali do tych zasranov, ktori nas prepadli, a ktori ani nevedeli, kde su, tito by sa nenalakali, a nestrielali by po nas. tiez som pamatnikom ´68-meho a nesuhlasim s obsadenim. aj ked tu rusi boli 20 rokov, v podstate ich ani vidiet nebolo. uvidime, ako sa budu spravat americania, kolko znasilnenych zien a zastrelenych muzov po sebe zanechaju.
a mimochodom, americania uz maju zakon, ze ich zlociny v europe nebudu byt moct postihnutelne medzinarodnym trestnym sudom v Haagu. zlocinca jednoducho potrestaju v usa, najlepsie medailou.
exoplaneta, tlieskam :) my, zoceleni socialistickou propagandou sa len tak nejakym hlavnym prudom v spravach oklamat uz nedame.
Laura, veta "Porošenko neposlal humanitárnu pomoc, je si vedomý, že všetko by zožrali separitisti a ruskí vojaci."
- toto vypoveda o tvojom charaktere. ved tam zomieraju ludia, este stale nechapes? je jasne, ze ten, kto ich vrazdi, ich nakrmit nepojde, ten by ich radsej nechal vyhladovat.
tretosektorovcov by som odlucil od statu. nech si pindaju za svoje, alebo sorosove.
keby to boli rusi, uz by o tom vedel cely svet.
citácia: "Severoatlantická aliancia zverejnila odhad, podľa ktorého sa na Ukrajine nachádza najmenej tisíc ruských vojakov."
- odkial to aliancia berie, vari tam nie su aj vojaci, ci spioni nato?
Odporúčame