sak aj dnes tam ziju v blahobyte ti nasi kelti
hado, pokus o odklon od debaty a zmiernenie trestu pre jasneho podvodnika? je to moralne?
bonovox, to su medialne tanecky, ze "vlastnou hlavou", a podobne kydy, ktore maju ovecky zahnat do spravneho kosiara. a aby nejake "řčení" bolo charakteristicke pre toho-ktoreho vladara, aby bol navzdy znemozneny.
a podobne dnes zase hrstka volicov obranuje prochazku (nechcem generalizovat lavica/pravica), ktory chcel urobit danovy unik a toho, co na podvod prisiel odsudzuje. to si potom ozaj zasluzime zlodejov na čele statu.
ja som mu ani slovo nerozumel to vysvetlenie. to preto, ze je fiskaľ?
hej, fridman - typicke ruske priezvisko :)
soustruhy, kto je to "nasa strana"? ty nie si slovak?
nesmies povedat, ze jej otec (Horst Kaźmierczak) bol v hitlejugend a v 45-tom bol vo vojnovom v zajati?
shark, nezabudaj, ze francia nekraca do krachu vdaka le penovej.
xko, Používateľ toto video odstránil. Je nám to ľúto.
pazi, obcania usa netusia, co sa naopzaj deje v europe, a to je smutne
ja nechcem plyn od americanov, pretoze bude drahy a v yjde ma na 90% mojho oruijmu. a ked nebudem mat co jest, pojdem zbijat
nepoznal som ho, ale smrt cloveka, ktory je priamy a snazi sa zit pre blaho nasej domoviny, je smutna.
v zaujme zachovania mojho psychickeho zdravia, radsej tuto stranku neotvorim.
desbesu kludne sa zober a chod na rusky front bojovat, ked sa ti mier nepozdaval.
nasa armada je patricne vyzbrojena. ci cez nas prejdu rusi, americania, alebo cinania, umlatia nas siltovkami.
P.Mazak by mal zmysluplne a najma datumovo vysvetlit, ako to bolo s tym udajnym vyberom niekolkych milionov z SaS zalozne v KE pred bankrotom/zatvorenim, ked uz sa udajne nemalo s peniazmi vobec hybat...
Zaujima ma to ako obcana, ktory si cti zakony...
Hovori sa o sume 40 000 000 Sk.
tamaron, postupne budu aj tieto praktiky zlegalizovane :(
Odporúčame