ako pekne sa da pohrat so slovickami v nadpise.
ako pekne sa da pohrat so slovickami v nadpise.
mikimaus, pokial ta jedna budova bude mat nazov ukrajina a budu v nej sediet vianocka s turcinom ponicanom, a dalsimi tromi privrzencami, tak toto bude ten "slobodný ukrajinský národ"...
ddima, presne tento vyraz mi napadol - umlatia ich siltovkami
pevne verim, ze vianocka s turcinom-ponicanom nestihnu ujst.
čo sú to za ozbrojené sily, keď si nevedia poradiť s pár stovkami banderovcov?
veru, a zalozaci bojovat nechcu, tak zvysili brannu pohotovost statu zalozakom do 55 rokov. vraj na par dni. niektori su tam uz dva mesiace. medzitym vela z nich prislo o svoju pracu, pretoze mali absencie. takze nemaju co jest a tak kradnu svojim spoluobcanom jedlo z barikad.
videli sme priebeh volieb v parlamente
janda, putin mal v 56-tom tri roky. a v druhej svet.vojne ani nebol.
v pripade federalizacie, by turcinovi ponicanovi s babovkou zostala len jedna budova, ktora by sa volala ukrajina.
Kastmar, tiez som sa nad tym pozastavil, a vyguglil som, ze v madride bola 9.7.1997 podpisana charta o osobitnom postaveni ukrajiny v nato. citujem: "Dokument oceňuje Ukrajinu a jej schopnosť prežiť ako samostatný a nezávislý štát. V situácii priameho ohrozenia bude k dispozícii krízový konzultačný mechanizmus."
ine zmluvne spojenie s nato nemaju.
- otázne je, ci mozno ukrajinu povazovat za samostatny a nezavisly stat. inac, aj zakladajúci akt o vzájomných vzťahoch, spolupráci a bezpečnosti medzi NATO a Ruskou federáciou bol podpísaný 27. mája 1997 v Paríži.
Max, co sa Kisku tyka, mas pravdu. zakon vsak zato neuklada ziadne sankcie. tak ho kandidati veselo porusuju, a hovoria tomu - zoznamenie sa s volicmi.
JaM, je to preto, lebo clovek vo svojej podstate je kapitalista, ci chce, alebo nie.
munww, a teraz nam nieco napis, najlepsie v opacnom garde :)
anti USA k, este ta opravim "ktorých predkovia nebudú špiniť na svojich predkov" - ktorých potomkovia...
saso, zabudol si na jednu dolezitu vec - zijeme v EU
jomu, priznaj, koho si volil predchadzajuce dve volebne obdobia za prezidenta?
Odporúčame