To je čo ta progresívna totalita, zlatko?:))))))
To je čo ta progresívna totalita, zlatko?:))))))
Takže nič o Rusku nevieš ani ťa nezaujima,inak to je hneď poznať na úrovni svojich príspevkoch a nielen o Rusku zlatko...
Ak bude SME nespokojné s prácu ZKH,tak ju prepustí ako TA3 Žitnu... nikto pani Žitnej zato vulgárne nenadával, či?
malina prečo sa vyjadrujes k Rusku keď ťa nezaujíma a nič o ňom nevieš ako si včera písala?
TA 3 je súkromná spoločnosť ktorá sa s ňou po dohode ukončila spoluprácu,nikto ju zato neprenasleduje a nebráni v jej terajšej práci, pokiaľ viem venuje sa približne tomu istému čo v TA3 a docela sa jej darí..
Aha dobre že ty tu nenazyvas ľudí psychopatmi,zlatko...
Teba keď niekto prepustí zo zamestnania tak je to prenasledovanie?
Anku Žitnu niekto prenasledoval a vulgárne nadával zato?
Ty tu vypisuješ komentáre bez toho aby si bola o nich presvedčena,či ako?
Diskusia keď na seba navzájom reagujeme nie je prenasledovanie, tomu snáď rozumieš, či?:))))
Dobre zlatko ja taký nie som ani som nikoho neprenasledoval,tak to nerob aj ty ok?
Tak teda píšeš že aj ona umlčala,tak sa ťa logicky pýtam že koho,comu zase nerozumieš, zlatko?
Nie,nie len som ťa raz tak trošku potočil v diskusii a psychicky si to nedala, nejaká si labilna zlatko:)))))
Z toho akurát vyplýva to že ak je niekto zvolený vo voľbách tak si automaticky nezaslúži uctu len zato že bol zvolený,kapisto malina?
Hneď mi je tá Zuzka sympatickejšia keď na ňu kyda prepnuta malina:)))))
Veru aj Hitler bol zvolený vo voľbách,dokonca za kancelára...
Ako ho odpravili?
https://www.youtube.com/watch?v=dFpfGtTC1DA Blaha bude vsetko,pokial z toho potecu peniaze,kludne aj vlastizradca...
https://www.youtube.com/watch?v=dFpfGtTC1DA veru,veru:))))))))))))
Odporúčame