Hranol sa zase dostal do Bieleho domu?
Hranol sa zase dostal do Bieleho domu?
Ale vzdyt tady o tom dobrou ctvrthodinu mluvime,Mlho:))))))
Veru slováci vedia koho volal Kocner šéfom,aj ty to vieš však ?
Vtipné keď to napíše dezolatik, ktorého senom práve smerácky pinocchio nakŕmil:)))))
Tak na teba stacim aj keď idem len na 10 % ,motacik:)))))))
Keď tento smerácky pinocchio niečo prehlasi tak je jasné že je 3.14 ovina...
To je vaša svätá trojka...
Tak s vami dezolati veľa roboty nemali,teda:)))))
Takže tá Zsuzsu v tom ako podľa teba figuruje?
To ma byť akože nejako smerodajné to čo ty nechápeš?
Sa mi páči ako sa viete hneď krútiť:)))))
O smeráckej reforme zdravotníctva...
Ale veď daj tie mená motovidlo ,neondej sa:)))))
Začali búrať Razsochy a nafotili plesne a pani ministerku Kalavsku vyrazili,čo by si ešte chcel?
Samozrejme že pani prezidentku ak sa rozhodne kandidovať podporíme, malina...
Vám stačí dať priamu otázku a hneď končíte:))))))
Na také tupiny čo si popísal? Kocner bol človek prísaty na ľudí ktorí mali moc...a ktože nám tu vládol 12 rokov a bol jeho susedkom?
Mená daj,nech sa pobavime...
Z takýchto géniov ako si ty ma Hranol úplne najväčšiu radosť...
A to kto sú tí objednávatelia?
Odporúčame