Len si pekne poplačkajte:)))))))))))
Oni by ich velmi radi pozatvárali,len chudáci akosi na nich nič nemali...a tak sa snažili a nič:))))))))))
Ak mu to pomože k nižšiemu trestu nech sa prizná aj k tomu:)))))))))))))))
A prečo ho teda tí tvoji nezavreli,čo sú fakt neschopní či ako?
Vyčkaj času jak hus klasu dezolátik,dovtedy ti dovolím tu vyrevovať:))))))))))
Tým rozprávočkám o vražde gen.Lučanského veria iba mimoriadne tupí dezoláti...
Aj ja a mám preňho radu,priznanie je polahčujúca okolnosť:)))))))))))))
Veru tik tak posledné Hranolove hodiny na slobode, máš recht pedro:))))
Veru,ak my by sme boli priamymi susedmi toho kremelskeho Mordoru ktohovie aká budúcnosť by nás čakala, že?
Vidím ze Adolf Putin na tebe spáchal špeciálnu lobotomicku operáciu dezolátik:))))))
Nechce sa ti veľmi odpovedať dezolatik, chápem:)))))))))
A čo rusi,ti sú v bankrote viac, či menej?:))))
Veru,ten kremelsky potkan toho už nataral...
Tak to si potom vybral paradnu politickú stranu vo voľbách,motacik:))))))
Veru a výsledkom mierovej misie kremelskeho potkana bude to ze NATO bude mať k Rusku ešte bližšie...
Každý kto volil nacka Kotlebu je u mňa nacek,tak ako keď niekto voli komunistov je komanc...co sa ti na tom nepáči ved si sa tým sam chválil:)))))
To si fakt o sebe myslíte, nackovia?:))))))
Odporúčame