A potom sa nas.rati, že si z nich robia ľudia perdel:))))))
A potom sa nas.rati, že si z nich robia ľudia perdel:))))))
Ale ved ty nevieš písať, trulko...
Kolko ste jej tam včera minuli vy uchylaci?:)))))
Ty kks,je možné toto vôbec?:))))))))))
Sam si priznal že dezolat,takže to bol niekto od vás:)))))
Tak tak preto tam dnes vystúpi Pelle so zásadným vyhlásením že ak by bol premiérom on tak je dnes 10% zaockovanych:))))))
Kisku som nevolil a trombozu máš ty,zase si mimo tupelko vystrašený,popletene:))))))))
To vláda tam pristavila ten bus?
Lobisti pohrebných služieb a potrava pre delta už zistili začo vlastne bojujú?
Volič Caputovej sa k takej luze co tam kvika,ani nepriblizi...ten bol váš...
Ved teraz tam je slizke Slovensko...demonštrujú za co najviac mŕtvych v tretej vlne...
Takže okrem toho že nevies písať,nevies ani poriadne čítať:)))))
To už sa tam ti tupci melú medzi sebou?:)))))
Veru,delta si pár tých tuponov co tam sú vychutná, máš recht mucino:)))))
A to si kde vyčítal, že ich chcem naspäť, mucino?
Slušný materiál zobes mucino:)))))
Až tak dlho si bol na slniečku?:)))))))
Komunisti ti ktorých tak obdivujete by sa s nimi nekaslali ,hodili by na tých tuponov sieť keď ich majú teraz pokope a zaockovali rad radom:))))) A ani by nemukli.
Odporúčame