Kto sa obklopuje náckami a dá si ich na kandidátku?
Kto sa obklopuje náckami a dá si ich na kandidátku?
https://www.youtube.com/watch?v=n8mIvmGYQts možno mu to poradil jeho pán hovorca a zneužil ho nato,no:))))))))
Možno si to Magian myslí, ako si Harabín myslí že je prezident:)))))))))
To je pravda,vyzerá to tak že už vtedy na Markíze v Na telo začal rátať s tou možnosťou ked blabotal o nanochipoch a zjavení Jána v znaku šelmy:))))))))))
Nuž ja neviem dovod prečo niekto hajluje a dá sa potetovať hakenkrojcami,ty ho poznáš? A ako nazývaš takých ludí?
Ano? Zoberieš si na zodpovednosť,keď začnú kolabovať naše nemocnice a zomierať ludia? Nie je lepšie tomu predchádzať,tak ako to robíme doteraz?
Každý kto má hovorcu hajlujúceho speváka neonazi skupiny a hakenkrojcami potetovaných psychopatov na kandidátke,používajúci pubertálne kinderskinheads numerá pre mňa nácek je...
To je akože argument že Kotleba nepouživa nazi symboliku,že aj Lotyšsku a Ukrajine su nackovia? Tak to poraď Kotlebovmu obhajcovi:)))))))))
Panebože čo takto si aj zistiť to že ten covid už máš a si prenášač bez toho aby si to vedel,takže súdny človek si to rúško v obchode dá a nebude viesť nezmyselné reči...chápem,že "politici"typu Harabín,Mazurek sa snažia tým oslovovať tých najtupších a vytlkat z toho politický kapital a osobny prospech,ale čo máš z toho ty?
A ty máš aké právo ohrozovať predavačky na živote?
Tvoje rúško chráni mňa,moje teba...to akože si doteraz nepochopil...ak by to bolo tak že chrániš sám seba,kludne si tú koronu uži do aleluja...
Inak je velmi milé ako tí naši nazis bojovali za panie predavačky a zákaz nedelného predaja ako im velmi "záležalo" na nich...ale ohrozovať ich tým že budú vyzývať ludí na nenosenie rúšok a neustále spochybnovat ich nosenie,je v koho prospech?
Ano,dať si rúško na 20 min keď idem do obchodu je úplne porovnatelné s komunistickým terorom z 50 rokov:))))))))))
Nie rúška,nikdy nikomu nepomáhali...to je predsa jasné...nechápem načo ich aj ti lekári nosia...
Tak je mi jasné,že si dostatočne tupý že veríš aj takejto tupotine:))))))))))))
Pre mňa nie je problém dať si rúško keď idem do obchodu... Či ty si tiež jeden z tych neprisposobivých,mucino?
Odporúčame