Dobre mucko,ešte si pofňukaj:)))))))))))
Aj ty veríš tomu že Kotleba netuší čo je Rogel zač,mucko?:))))))))))
Možno čakali že ta tam najdu s kamošmi vo vírivke hajlovat...
No jasné:)))))))))) ty si bud totalne naivný,alebo tupý...ale asi oboje:)))))))))
To je také milé ako si pribehol brániť svojho milenca,mucko:)))))))))))))))
Nie, ty si iba neškodná internetová brzda, mucko:)))))
Ty nevieš o tom že na Pravde sú ruskí športovci zákonom chránení, nech urobia čokoľvek?
Pri tvojom IQ si tak akurát streliš do kolena:)))))))))))
To akože na našej ambasáde majú aktualny zoznam ruských falošnych pasov,či čo si tým chcel povedať?:)))))))
Myslíš že pre ruskú tajnú službu je velký problém urobiť falošné pasy na základe ktorých sa vydajú diplomatické pasy?
Ty tupelko naivné,už si videl aby sa rus niekedy k niečom priznal? Možno tak po 50 rokoch ako Katyn,ale aj to také tupelá ako ty sú schopné zaprieť...
Chápem že sa ti o tej ruskej rozprávke o turistoch v Salisbury nechce bavit:)))))
Ty by si bol po otrave novičokom,isto v dobrom psychickom stave,mucko:))))))))))
Ako sa pomstili tej mačke? Tým že dopustili aby ju rusi otrávili?
Velmi sa páčia naivnučké predstavy 10 ročného pioniera a dobrých,nevinných rusoch,ktorým všetci len robia zle...
To čo mení na tom že rusaci sú v tom až po uši a chytajú sa slamky?
Nie si tak tupý aby si veril tomu čo rus povie,či?:))))))))))
Odporúčame