Koho už len zaujíma ten blbeček?:)))))))))))
Koho už len zaujíma ten blbeček?:)))))))))))
Ešte si zabudol na bývalého Ficovho majordomusa Bašternáka:)))))))
Takže ja som ten čo je mimo,áno?:)))))))))))))))))))
Z dotácií od agentúry, ktorú polícia vyšetruje vo veľkej korupčnej kauze Dobytkár, profitovala aj sudcova dcéra Natália Trubanová....aká to náhodička,že?
Kolko vládol Smer dohromady? Tebe tiež treba všetko polopate...
To je snád logické že ked začne Bodor rozprávať bude veselo,kde vidíš konšpiráciu?
Nuž už nerozhodoval sudca spriaznený a pánom Bodorom...
Ty niečo rozprávaj o konšpirovaní:)))))))))))))))
12 rokov ste nato mali...čo sú tí tvoji neschopní?
Keby si netrepal,myslíš že keby neboli dovody na jeho väzbu tak by si ho dovolil najvyšší súd len tak zavrieť,lebo novinári,áno?:)))))))))))
Ano novinári zato možu ty tupelo,nie to že Bodor je mafián...
Veď to ti ide aj najlepšie...
Pod nimi je už len nazi sekta v zjavení Jána znaku šelmy:))))))))))
Odporúčame