A čo by si chcel Kičurove priznanie?
Nie budem žrat to čo trolluješ ty a USDO:)))))))))
Ty si už videl ten výpis z banky,somárik?:))))))))))))
Týmto obhajuješ Kičuru? Dobréééé:))))))))) to može jeho advokát použit pri súde:))))))
On pracoval pre firmu s ktorou robili biznis štátne hmotné rezervy?To ste vážne až tak tupí?
Na argumenty sa ti ťažko odpovedá,chápem...
No jasné,starý pán Kičura si ušetril z dochodku:))))))
Takýto argument používaš aj pri Kiskovi,že?
https://www.aktuality.sk/clanok/784014/naka-… +zlaté tehly,2 byty v BA a to všetko z úspor:)))))))))))
Ani otcovi si asi neposlal na účet 200 000,ako Kajetan...
Dobre ze si pripomenul, Kicurovmu otcovi pribudlo na účet pocas korony náhodné 200 000:)))))
Presne tak a Kajetan takto poctivo už šetrí 35 rokov:))))))
Ten chlap musí byť raz minister financií :)))))
Blaha je obyčajný zbabelý fejsbúkový zbabelý troll...
No vidíš,tak už si ich budeš moct kúpit aj v nedelu:))))))))))))
Odporúčame