Presne tak...
Kľud schonne Naci,dýchaj...1, 2 1,2:))))))))))
Matovičko moj ja ti na tie tvoje pomocné infantilné obrázočky neklikam,darmo sa snažíš:)))))
To bolo okolo roku 2000,vtedy to ešte sami nanenastavovali...
Bože ty si tupý,niektorý ľudia si na videokamere čas nenastavujú...ten čas nie je vobec smerodajný,kapišto?
Ty si mal niekedy videokameru?
Tak aj ten Trnka je údajný, možno to je len iný druh Trnky:))))
Máš to pomýlené motacik za plorom budete vy:)))) a ako vás poznám po čase začnete fnukat:))))
To je tak jediné čo s tým môžeš robiť, trápiť sa tým:))))))
Dobre trulko prispejem vám na plot:))))
Skôr ma zaujíma prečo ťa ti tak veľmi trápi...
A kto to zmení motacik, povedz nám:))))
A ten tvoj Kocner o tom vie?:)))
No vidíš my záznam nemáme a hneď vidíme že ti niekto zlikvidoval mozog:)))))
Jasné Glváč nebránil Kočnera on bránil ústavu:)))))
Aha inštrumentál dorazil:)))))
Presne tak, prispejem vám na plot:)))))
Len už nevieš ku komu sa pridal Béla:)))) smetiarik,ty vieš všetko,ale všetko zle:)))))
Nikto nevie tak mobilizovať voličov ako Hranolov ugly face:)))) potom mi tu nefnukajte,ja som vám to hovoril:))))
Ešte treba Maznakovi poďakovať za dobre vykonanú prácu:)))))
Odporúčame