Politická kritika? Zdochni Caputka a urážky, ktoré sa tu dočítame to je politická kritika?
Politická kritika? Zdochni Caputka a urážky, ktoré sa tu dočítame to je politická kritika?
Konkrétne čím je on úbožiak,ty skutočný úbožiak?
Jasné motacik nešiel by si tam s rodinkou,dobre ti je tu v EU, chápem ťa veľmi dobre:))))))
Len mu daj poriadne esetu a keď bude ešte hladný daj mu aj Sorosa,to čo chutí tebe bude aj jemu...
Len som zvedavý koľko miestnych trollov, ktorí sú ochotní položiť život za Rusko,by tam išlo žiť aj s rodinkou ak by si mali vybrať medzi západom a Ruskom:)))))
Asi to potrebuje preložiť do hebrejčiny,motacik:)))
ESET je po Sorosovi ďalšia superpotravina pre jednoduchšie ovečky...
Čoho sa majú u nás báť preboha?Tých pár utečencov,či tej 5 percentnej menšiny?
Ja som na západe žil vyše 6 rokov a nikdy tam nikto neriešil islam ani lgbti...tarat a zveličovať by ti šlo...
To je uuuuul:))))) Tvoj trolling je čím ďalej horší:)))))
Tak on zase vie pre koho to píše,jeho ovečky mu to spapaju...
Kto je najnovšie poverený tým,aby hľadal tie tisícky utečencov ktorých sem údajne naviezla táto vláda o ktorých taral pán Harabin v predvolebnej kampani? Či už sa našli?Naposledy to dal Pišta za úlohu Kovacicovi z Markízy:))))
Všetci okrem tých najsprostejších vedia že on je jeden z najnámejších podporovateľov Dúhového pochodu:))))))))))
Ak by som mu ja vyznával lásku tak mi dá okamžite ban:)))))))))))
Tak toto už je nepriestrelný argument...syn zahlásil:)))))))))))))))
„To je nezmysel. Našu vojenskú výrobu sme zničili a rozkradli sami tu na Slovensku. Navyše to už bol len mýtus, dávno sme nedokázali konkurovať svetu a technologicky sme zaostali. To mi bolo jasné už v osemdesiatych rokoch. Spolupráca s armádou nefungovala. Navyše sa svet politicky a diplomaticky zmenil. Aj Sovieti už vedeli, že šialené zbrojenie ich položilo na kolená.“
Toto je odpoveď posledného riaditela Martinskej zbrojovky nato či Havel može za zrušenie zbrojariny na Slovensku
Vláda ČSSR prijala dva zásadné dokumenty, ktoré rozhodli o rušení zbrojárskej výroby. V júli 1988 najskôr prišlo uznesenie č. 112/88. Ním sa rozhodlo o útlme zbrojárskej výroby a zastavení niektorých projektov. Ešte ďalej išlo uznesenie č. 84/89 z 21. septembra 1989. V ňom už boli stanovené konkrétne termíny ukončenia zbrojárskej výroby. Tak napríklad produkcia tankov v ZŤS Martin mala skončiť do konca roka 1990. Dovtedy mala fabrika prejsť na civilnú výrobu.
To sú fakty a pravda možem ti najsť keď chceš aj rozhovor s posledným riaditeľom Martinskej zbrojovky ktorý tvrdí to isté...Určite je to doveryhodnejšia osoba ako nejaký šašo z národnej straky.
Ej keby si netrepal:))))))https://www.irozhlas.cz/veda-techno logie/his… keď to pochopil ten pánko z Martina je nádej že to pochopíš aj ty...
Odporúčame