Neostáva rezať, tak ako Tisovoľudácke pesničky za slovenského štátu. Čím rýchlejšie sa Ukrajina povalí, tým lepšie. Bude menej obetí, ak už tie obete na Ukrajine sú. A zradikalizovaní ľudia si brnkať do nosa nedajú!!!
Neostáva rezať, tak ako Tisovoľudácke pesničky za slovenského štátu. Čím rýchlejšie sa Ukrajina povalí, tým lepšie. Bude menej obetí, ak už tie obete na Ukrajine sú. A zradikalizovaní ľudia si brnkať do nosa nedajú!!!
Rafael.x, už si poslal milióny na účet opolčenia?
Shark, choď si kus poplávať, trepeš samé nezmysly!!!
Apropó, stihol si vôbec záklaďáckú vojnu? Alebo si dokonca dvanásťročný proamerický troll?
Ukrajina je ťažká mokvajúca rana. Liečiť sa musí radikálne, dezinfikovať až rezať hnijúce súčasti.
Výhrou ukrovlády sa nič nevyrieši. Banderovci a Pravosekovia, ako nádory ukrajinskej spoločnosti, budú naďalej terorizovať ruskyhovoriace regióny.
Naproti tomu opolčenie nemá záujem ovplyvňovať západoukrajinské regiony. Chcú len kľud a chcú len to, na čom sa dohodla Európa po ukončení protihitlerovskej vojny. V Európe sa stanovil antifašizmus. Ak opolčenie urobí poriadok na Ukrajine, je jasné, že krviprelievanie ustane, lebo opolčenie na tom záujem nemá. Dokonca aj nálepku že "separatisti", im vnútila protistrana.
Už na ukrajinskej strane bol použitý výraz "filtračný" v súvislosti s filtračným táborom.
Ukrajinská armáda prejde "filtračnou paľbou" protivníka = opolčencov.
Aká to neúcta k životu od ukrajinskej vlády a od o.i. aj nacigárd. Nacigardy majú straty, ale je zaujímavé, velitelia sú stále živí a ďalej velia...
Ty si asi blázon, alebo dvanásť ročný proamerický troll, ktorému ukradli detstvo. Venuj sa tomu, čo je detstvu odpovedajúce, šport, zábava, škola. Toto je pre Teba ťažko pochopiteľné...
Načo sa tam ukrajinskí vojaci tlačili?
Aj Ty robíš poriadky v susedovej domácnosti?
oprava: z nejakej africkej povstaleckej armády.
To je čítanie, sopľaví chlapci píšu!!! Zem, Labudík, Duremar. Deti, ani nevedia čo píšu, nepochybne podľa neodborne historicky, ale úspešného propagandisticky spracovaného manuálu /zrejme neeurópsky spracovateľ/. Takže americká ambasáda sa činí.
Fico a Lajčák by mali zasiahnuť. Naše deti sú naše deti, ich výchova je naša vec a na deti by nám nikto nemal siahať!!! Pripadajú mi to ako zneužití detskí nadrogovaní vojaci z nejakej povstaleckej armády. A to bojujeme rečami /ľudské práva/ o zneužívaní detskej práce v treťom svete. Rovno hnus!!!
labudík, keby susedia z vedľajšej ulice Ťa navštívili v Tvojom príbytku, dávali Ti nakladačku. To hovoríš, že majú na to právo, že sú u Teba v byte na Slovensku? labudík spamätaj sa!!!
Situácia na JV UA večer 10.2.15 https://www.youtube.com/watch?v=bDvRtzKe6Qg
Správy z Donbasu https://www.youtube.com/watch?v=zKmvAQfL0ZI
On netrepe. Treba vážne volať záchranku a odviesť ho na psychiatriu...
Čerstvé správy z Donbasu https://www.youtube.com/watch?v=9DEqzA8oKuA
Nakoľko Merkel a jej dvorný prihrievač nôh poblúdený Hollande ešte nereferovali "o mierových návrhoch" a prenikla správa, že Porošenko s návrhom súhlasí, vyzerá ten návrh dostatočne "podozrivo".
Také choreé "politické riešenie na Ukrajine" od demokratického západu vidím tak, že:
Putin si dobrovoľne strelí do hlavy
opolčenci sa dobrovoľne postavia k múru pred ukrajinsko-kyjevský guľomet
ostatní obyvatelia JV Ukrajiny sa dobrovoľne prihlásia do filtračných táborov
Rusko zaplatí reparácie Ukrajine
Rusko zaplatí USA za zmarený zisk na Ukrajine
Rusko opustí Krym a vojenské zariadenia prenechá USA
Aké jednoduché!!
Byť vojakom je svinstvo, nie si človekom. Máš veľmi krátku priemernú dobu spotreby.
Klobása zapáchaš. Do kafilérky s tebou!!!
Nemám čas.
Jediné rozumné riešenie /najvyšší ukrajinský level/ je okamžitá a bezpodmienečná kapitulácia Kyjeva s Porošenkom aj Jaceňukom. ostatné riešenia predstavujú len ďalšie násilie.
Dostali sa Merkel a zablúdený Hollande do najvyššieho levelu? Ja myslím, že nie. Tiež ješitní Američania najvyšší level.nepripustia
prečo chce Porošenko americké zbrane?
Totiž, keď ukrovojaci nechajú na bojisku vojenskú techniku, opolčenci sú schopní techniku rozbehať, či vyskladať z dobrých dielov 4 ks techniky aj 3 bojaschopné kusy. Strelivo, ak nie od ukrajinskej armády zoženú hoc aj za ruskou hranicou.
U amerických zbraní, ktoré nie sú kompatibilné s trofejnou opolčeneckou výzbrojou, budú musieť opolčenci takúto zhromažďovať do doby, keď jej bude dosť. Je otázne, či bez zaškolenia, ju použijú.
To však platí aj o ukroarmáde. Načo jej techniku, ktorú nezvláda...
Porošenko dvakrát podpísal prímerie. Ani jedno sa nesnažil dodržať. Načo vôbec s takým klamárom vôbec ísť do spolkov? Horšie je, že tu ide o život. keby išlo o fazuľky, človek mávne rukou a bude Porošenka ignorovať.
Čo prímerie na Ukrajine rieši? Nič.Juhovýchod bude naďalej jedna neliečená mokvajúca rana, ktorá sa nezlepší. Nemá podmienky na vyliečenie.
Absolútna porážka a kapitulácia Kyjeva znamená mier a možno začatie jednania a zariaďovanie sa Ukrajiny v zmysle požiadaviek z Majdanu. A znamená tiež problémy s ukrajinskými a ruskými etablovanými oligarchami.
Absolútna porážka opolčenia zasa znamená pravdepodobné prenasledovanie ruskohovoriaceho obyvateľstva a jeho útek pred nacionalistami. A zároveň vyprázdnenie územia pre dolovanie bridlicového plynu /pokiaľ to nedopadne ako pri podobných obrovských nádejách v Poľsku/. Pri tejto poslednej vete by sa mali pozastaviť aj ukrajinskyhovoriaci JV-Ukrajinci, lebo čo sa týka straty domova, sú s tými ruskyhovoriacimi na jednej lodi.
Ten Breedlove, tento si určite kašu varí. Hlavne ak dostane tzv. moderné americké zbrane, Opolčenie bude musieť spacifikovať Kyjev. Až tak, že bude musieť v momente prelomenia ukroobrany to využiť na pochod na Kyjev. A to pravdaže už s tzv. modernými ruskými zbraňami, výcvik s ktorými bude podstatne rýchlejší, munícia dostupnejšia /ako v prípade amerických zbraní/.
Ináč na západe, ako i nás, panuje taká prax, že za hranice vysielajú kádre juniorov pre ostrohy alebo babrákov, či hlupákov, s ktorými nevedia vydržať. To bude aj s tým Breedlowe, čo sa utopí vo svojej kaši resp. Európania ho perspektívne utopia, ak neutečie, ticho menštruovať niekte do kúta k čiernemu Oberbabrákovi vo Washingtone DC.