Ak chceme dostať pravdivejsi názov Pussy Ropy stačí z prvého slová vynechať "s" a z druhého slová vynechať "o" a ešte pred názov dať "z" a je to jasné : Z pusy rit, si robia !
Ak chceme dostať pravdivejsi názov Pussy Ropy stačí z prvého slová vynechať "s" a z druhého slová vynechať "o" a ešte pred názov dať "z" a je to jasné : Z pusy rit, si robia !
Zase nespravodlivosť a diskriminácia od eUROPOLITICKYCH H*a*j*z*l*o*v. !!!
Veľmi dobre logicky vyargumentované . !
Aj tým zradnym novinárom si to dobre natrel . Hanba im ! Už nie sú to strážne psy demokracie ale papagaji čo za uplatu napíšu ho čo .
Všetky indície nasvedčujú že novinári-strážni psy demokracie zmutantovali na papagajov . !
Nemalo by to byť iba opačne. Ale aspoň že je úprimný .
A ešte má plus že vedel kedy skončiť a odísť. Keby to tak vedeli politici ....
Z dôvodu tejto živej kauzy som si pustil DVDfilm : Ján Hus .
Vedzte že v tom filme je mnohé podobné, i keď trochu inak ale v princípe podobné ako v kauze odvolaného Bezáka . !
Tak som si z dôvodu tejto živej kauzy našiel medzi svojimi DVD film : Ján Hus .
A vedzte že to čo je v tomto filme sa deje, aj keď trochu inak, to sa deje aj v kauze odvolaného Bezáka . !
Zrejme sa mu minuli zásoby a zrejme začína mat abstinenčné príznaky .
Odporúčame