Treba pritvrdiť.
Mockrát vďaka za súhrn informácií. Nech všetci vedia o čom to je a kto je kto.
Vďaka. A ešte raz: Pověste ho vejš, ať se houpá. Pověste ho vejš, ať má dost !
Ozaj super. Poslať poslancom na maily. Už ich nemajú preťažené.
len nie je jasná zmysluplnosť a užitočnosť tohto pokusu.
Konečne niečo od Pišku čo mi nepripadá jednostranné. Konečne to napísal podľa pravdy.
Ja myslím že by problém nevznikol, keby socialne odkázaný neporušovali právne predpisy ani tie o priestupkoch. Hlavne tie na úseku občianského spolunažívania.
Čo s tým Braňo ?
Bude to tvrdí oriešok aj na takého Farizeja fÍGELA čo pred aj po posledných voľbách priebežne nadával na SMER aj na Fica. Ale ten Farizej prekoná sám ako to urobil jeden môj kamarát:
Prestal fajčiť. A keď po roku chcel znovu začať fajčiť tak to odôvodnoval takto: Predstav si aká je moja vôla pevná ked som prestal fajčiť. Koľko ľudí to nedokázalo ale ja som to dokázal. Ale toto nič nie je. Moja pevná vôla je ešte pevnejšia. Ja tú prvú HROZNE PEVNÚ vôlu dokážem premôcť ešte mojou silnejšou pevnou vôlou a znova začnem fajčiť. A je to.
Perun, tak teraz sa vyjadri o zákonnosti ked už je o tej knihe známe aj druhé rozhodnutie od sudkyne Kontríkovej a je úplne opačné ako rozhodol sudca kRÁL.
Pani ankaf píšete : Súd v tejto veci nemal moc možnosti, LEN VYHOVIEŤ NÁVRHU PENTY.
Ale isto vám je už známe že o tej istej knihe rozhodla sudkyňa Kontríková úplne opačne ako sudca kRÁL.
Snád by ste sa teraz mohli vyjadriť.
Tak Peťko teraz sa vyjadri ked už je známe o tej istej knihe ďalšie rozhodnutie sudkyne Kontríkovej a je uplne opačné ako rozhodol sudca kRÁL.
Tak pani ankaf, teraz sa vyjadrite ked už máme o tej istej knihe ďalšie rozhodnutie od sudkyne Kontríkovej a je úplne opačné ako rozhodol sudca kRÁL.