Hehe..asi preto sa jej vlado tak boji...hehe hehehe
Hehe..asi preto sa jej vlado tak boji...hehe hehehe
Hehe...sputnik...navalnyj by vedel porozpravat....hehehe
Hehe...vlado tvrdil ze tam Covid nemaju...hehe...tak tam ludia musia potom kapat na Sputnik....hehehe
Hehe...vlado sa schovava za vysokym murom , aby mu niekto nepichol sputnik do ramena ...hehehe
hehe...nie,dakujem.....hehe...mozes si ju nechat ..hehehe
Hehe...a potom anexujeme pol ruska...hehehe
Hehe...vlaDo sa boji sputnika ako cert kriza ...hehehe
Hehe...nie, dakujem...mozes si ju nechat ...hehehe
Aj tebe vadi ta ruska ambasada?....hehe
Ja ti flasku neberiem z ruky..hehe
Hehe....sputnik....vlado sa jej boji viac nez vstup Ukrajiny do NATO...hehehe
zasa mas novy nick? Ale,ale sebastian..na koho sa tu hras?...hehehe
No menuj ľudí v rusku ktorí môžu vybrať zo štátnej kasy poldruha miliardy dolčov na stavbu svojho paláca... hehe
Hehe.... zasa debatuješ sám so sebou Sebastian? .....hehehe
Odporúčame