Tvariš sa ako keby sme ťa tu nepoznali... máš jednoducho smoluuuuu
Tvariš sa ako keby sme ťa tu nepoznali... máš jednoducho smoluuuuu
Vo wuchane tak ako aj v rusakove bolo obetí viac než 10 krát toľko čo doteraz priznali.... čo myslíte, prečo masovo zatvárali novinárov čo chceli pravdu napísať.... dodnes sa vyhrážajú lekárom aby médiám pravdu nepovedali lebo môžu vypadnúť z deviateho poschodia
Ale Sebastian, zasa tu rusom iba hanbu robíš?:))))
Komunista, fašista, všetko jedno .... nezáleží ako vlada nazveš
Vlado je trnavák? A ja že z petersbugfašiastanu :))))
A tak Vladó klamal že koronavirus v Rusákove je iba hoax!!!:))))))))
Rus nikdy pravdu ani nedychne!!!!:))))))
A tak Vladó klamal že koronavirus v Rusákove je iba hoax!!!:))))))))
Rus nikdy pravdu ani nedychne
Rusáci sa priznali že klamaliiiiiiiii ..... takže napokon koronavirus v Rusákove nie je žiaden hoax ako tvrdil Vlado, čo?:)))))
Takže západné médiá napokon predsa len ZASA mali pravdu :
Rusákovo pripustilo, že počet úmrtí na koronavírus v krajine je viac ako trojnásobne vyšší, ako oficiálne hlásilo. Podľa nových údajov v krajine na infekciu zomrelo 186-tisíc ľudí. Doteraz Rusko oficiálne hlásilo zhruba 55-tisíc obetí.....
Rusáci sa priznali že doteraz klamaliiiiiiiii.....
Áno Sputnik V ...hehehe
Zuriš že ruská vakcína je k ničomu? Len zúr ďalej..... hehehe
To tá na ktorú Vlado čaká?:))))
Lol, prečo robíš rusom takúto hanbu? :))))))
Rusáci zúria že oni nemajú kvalitnú vakcínu ako my v Európe.....zostava len otázka...na ktorú vakcínu Vlado čaká, na tú od Pfizer alebo Moderna?
Lol, tebe už nič nepomôže...
Už aj našu prezidentku zaočkovali ...a Vlado z červeného chleeeva sa stále okúňa ako taký ebil ....moc tej svojej vakcíne nedôveruje....hehehe
Lol, s takýmito klamstvami na mňa nechoď....a prestaň už robiť rusakom hanbu
Odporúčame