Už sme doplatili .....cena benzínu je doluuuuuuuu:-)))))
Už sme doplatili .....cena benzínu je doluuuuuuuu:-)))))
Vidíme Rusáčik že už ťa ide poraziť v tej štvorhodinovej šóre na mekdonalda v moskveeeee :-))))
:-)))) EU plní na 100% ....sochu koneva už šupli do hnoja
Odkedy si vlado sám predĺžil svoju darmožráčsku krutovládu:-)
Korčok ti pritakáva ...máš pravdu....vlado je špina a zostane tam do 2036 darmožráč jeden !
Nádherná to lodička...kde sa na ňu ten ruský parník kuznetcocov hrabe :-)))))))
Lol, Rusáčik... aj ty sa na Západ chceš silou mocou vydať ako vladova dcéra ?:)))))
Veď Česi bojujú proti nacizmu....konevova socha je už preč!!!
Nelegitímnej vláde to zlato nepatrí.... briti urobili správne
Áno aj také veci robili rusáci....to je pravda !!
Odporúčame