Pekné od Rusov že oslávili víťazstvo spojencov nad fašizmom ...pripomenuli si svoje nesmierne straty na životoch počas druhej svetovej vojny ktorú spolu s Nemcami rozpútali a dúfam že sa poučili na svojej chybe a už nikdy ju nezopakujú .... lebo karma je šviňa !!!

