Tak ic zo zemlanky het , keď ma tam nepočuť
Tak ic zo zemlanky het , keď ma tam nepočuť
Realita je taká že na tej ruskej latríne ani rusi lietať nechcú ....radšej sa do šori na Crew Dragon postavia
Lietajúca latrina menom soyuz dolietala!
New sheriff in town!
Nech žije SpaceX!
Presne tak ,Soyuz je už v zbere , nefungoval tak ako mal
Soyuz odvliekli do zberu , čo si zabudol?
Ešte dobre že Kazachstanci sú takí dobrí a dovolia rusom používať svoj kozmodróm .... ináč by sa rusaci dobre naskákali na trampolíne :)))))
Po tomto husarskom kúsku čo SpaceX predviedlo si ešte aj vlado dá na rameno vytetovať: USA is Number 1 !
V rusku je smrteľné všetko... Ešte aj povedať svoj názor... Pozri čo sa stalo Nemcovovi
Asi preto tam tak rád chodíš.... špacíruje sa ti v prdeli se zbijačku
No to si daj liečiť , to nie je sranda.... Na tie Rusáci kapú viac než na kovid 19
Hehehe škoda že sa rusom nechce už ani žiť... radsej vyskakujú z okna
:)))) Nechaj ho chudáka rusáka.... však sa na nom zabávam
:))))))No moc chladno v tej rakete pri štarte nie je .... Vieš ten oheň z motora riadne páli:)))))
Odporúčame