Prečo sa vlado v červenom chléve nepripravil na covid 19 a nechal celú moskvu nakaziť? Je tam viac chorých než v celom zvyšku ruska
Prečo sa vlado v červenom chléve nepripravil na covid 19 a nechal celú moskvu nakaziť? Je tam viac chorých než v celom zvyšku ruska
Alebo to poviem ináč pre ruské tupelo ... najľudnatejšia časť krajiny je na pobreží východnom a západnom ... takže kombinácia ludnatosti krajiny a veľké medzinárodné letiska kde príde veľa turistov spôsobuje že tam je najviac prípadov kovid19 a zrovna tam žije viacej demokratov ...
Tupelo to by si zrovna mohol povedať že v Moskve je viacej postihnutých než v celom zvyšku Ruska lebo Putin ich nakazil
Nezavadzaj, najviac obetí je v štátoch ktoré sú tzv. “entry points “ do USA .... čiže tie miesta kam prilietajú cudzinci keď prichádzajú do USA .... ako je New York alebo Los Angeles a zrovna tie štáty sú riadene demokratmi .....neviem kto by z Európy alebo z Činy išiel do takého Kentucky, Iowa alebo Idaho ktoré sú riadene republikánmi :))))))
:))))))))) Rusáci dodnes nedokázali pristáť na mesiaci.... Už 12 amikov to dokázalo
:)))))) Chudáci Rusáci, v sobotu dostane celé rusko jedno veľké zaucho od malej americkej firmičky zvanej SpaceX
:)))))))))) Rusáci závidia , nech ich od závisti popučí:))))))))))))
Ruské tupelá , dodnes nedokázali pristáť na mesiaci :))))))))))))))))))
Ten Crew Dragon je parádna mašinka .... v kabíne veľké displeje ako zo sci-fi filmu , veľa miesta pre posadku...nie ako v soyuze kde rusaci sedia namačkaní ako sardinky :))))
Nenervač ... SpaceX je král nebies a vy sa mu Rusáci môžete iba hlboko klanat .... za svoju krátku životnosť toho dosiahli veci o ktorých môžu rusáci iba snívať
SpaceX je lepší než všetci ostatní dohromady:)))))
Mali by sme radšej montovať tanky aby nás rusi neanektovaliiiiiii ?
:)))) Ludia tam skáču z okien od zúfalatva a ty že netrpia ...srandista
Thaci ďalej dodal, že iba Spojené štáty, ktoré pred 25 rokmi dohodli mier v Bosne a Hercegovine a viedli údery NATO proti Srbsku v roku 1999, môžu skutočne posunúť dialóg medzi Kosovom a Srbskom.
Nezávislosť Kosova uznalo už 110 krajín vrátane Spojených štátov. Takmer všetci okrem RUSKA!!!!
Odporúčame