Re : Cynik :))))))
Vidno rusačik že ani po slovensky nerozumieš ... tvrdíš že prezident nikoho nevymenoval a potom uvedieš príklad ktorý tvoje tvrdenie hneď aj vyvráti :)))))
Tvrdíš že Mishustin navrhol svojho nástupcu a Vlado ten návrh prijal .... iným slovom vymenoval ho premiérom !!!! Nakoľko nikto iný okrem prezidenta nemôže niekoho vymenovať do funkcie premiéra !!!!! Zasa máš smoluuuu:)))))


