Spojené štáty by som neporovnaval s Talianskom ale skôr s EU. Aj tak odhadujem že ďaleko najviac obetí má asi Čína , ale to sa z tých ich komunistických médií nikdy nedozvieme ...Povráva sa že sú tam nehorázne rady pred márnicami
Spojené štáty by som neporovnaval s Talianskom ale skôr s EU. Aj tak odhadujem že ďaleko najviac obetí má asi Čína , ale to sa z tých ich komunistických médií nikdy nedozvieme ...Povráva sa že sú tam nehorázne rady pred márnicami
Svoje domáce problemy nám tu nenos , tie nikoho nezaujímajú
Keď klameš, podvádzaš, podlo a účelovo manipuluješ, keď šíriš bludy, fantazmagórie a hoaxy, keď nenávidíš a nabádaš k nenávisti aj ostatných, keď velebíš a obhajuješ tie najzvrhlejšie a najkrvavejšie totalitné režimy a diktatúry na svete, tak v tom prípade si URČITE SEBASTIAN.....smolaaaaaa
Mongolsko by tiež malo vstúpiť do NATO .... nech rusakov porazí
Ten Leninov chlév na červenom námestí by som dal zbúrať a na jeho mieste postavil sochu Džingischána nadživotnej velikosti ...koniec koncom bol to skutočný generál, ktorý vyhral všetky svoje boje a nikdy na žiadnu bitku neprišiel neskoro .... takého generála by si mali rusaci vážiť
Mongolsko začalo trestné stihanie kvôli odstráneniu sochy Džingischána v Moskve
Lol, zobuď sa .... konečne vyrábame autá ktoré sa dajú aj predať ... rusaci nám môžu iba závidieť nás priemysel
Nič také rusákom nedovolíme , ty synak nebaj obavy
A ak pôjdu cestou číny, tak to iba zamlčia a život ide dalej.
To by bolo fasa ... škoda len, že v rusakove to bude iba naberať otáčky
Ten Leninov chlév na červenom námestí by som dal zbúrať a na jeho mieste postavil sochu Džingischána nadživotnej velikosti ...koniec koncom bol to skutočný generál, ktorý vyhral všetky svoje boje a nikdy na žiadnu bitku neprišiel neskoro .... takého generála by si mali rusaci vážiť
A ty si odkiaľ rusačik ? Po celom Československu sme tu mali ruské kasárne ... máš zasa smoluuuuu
Češi začali trestné stihanie kto tu sochu okupanta tam dal postaviť
Sovieti prišli na boj zasa neskoro .... smolaaaa:))))
Presne , za to že sme cela východná Európa ( oslobodená Sovietmi) životnou úrovňou pozadu za západnou Európou ( oslobodenou USA a spol) môžeme ďakovať rusákom
No vidíš , za tri dni Češi urobili viac než rusaci za 300 ....smolaaaa
USA boli v Plzni skôr než rusaci ... prečo ?
Moji príbuzní bojovali v Prahe proti tvojim nacistom zatiaľ čo tvoji rusáci sa váľali v sene ... môžu sa hanbiť !
Odporúčame