tvrdili ste ze USA klamu ked povedali ze to lietadlo zostrelili Iranci. Mali ste zasa iba smoluuuuu
tvrdili ste ze USA klamu ked povedali ze to lietadlo zostrelili Iranci. Mali ste zasa iba smoluuuuu
Povravalo sa ze rus nikdy pravdu ani nedychne ale od teraz plati ze Rus a ani Iranec nikdy pravdu ani nedychneeeeee
Ty robis chyby...PISE sa Rusakovo :))))))
:)))) Tak preco tu po rusacky piiiiises?:)))))
No ale totooooooo:
"Irán priznal, že jeho armáda omylom zostrelila ukrajinské lietadlo" ....takze doteraz iranci a rusaci iba klamaliiiiii!!!!!!
Ryza ti bude chutit lepsie ked si ju najprv uvariiiiiis
Skus este raz...po slovensky:)))))
Dnes rusakom zasa nesadla kartaaaaa
Rusak nikdy pravdu ani nedychneeeee...mas smoluuuu
Maju rusku protilietadlovu obranu a ta je velmi nepresnaaaaaa. Mali jednoducho smoluuuuu
A tak nam tu rusaci klamaliiii a klamaliiii az doklamaliiiiiii. ZASA mali USA pravdu , tak ako pri MH17!!!!!!!!!!! Rusakom sa nikdy neda verit .Rus nikdy pravdu ani nedychneeeeeee!!!!
Íránci a Ruska raketa ...... zlá kombinácia ....smolaaaaaa
Taká veľká krajina to rusakovo a ani jedno poriadne auto nedokážu vyrobiť ... smolaaaaaaaa
Ahaho! A doteraz si tvrdil že žiadne ZHN nemal ... tak to je ale zvrat 180 stupňov :))))
:)))) Tie jeho ruské zbrane mu moc nepomohli čo? Vladovi kamosi majú nejak krátku životnosť :)))))
Odporúčame