Nehrozí, ...robili to rusaci platení krémlom
Nehrozí, ...robili to rusaci platení krémlom
Dôvera ruského obyvateľstva voči Putinovi je na historickom minime, ukázal prieskum
.
Prieskum sa uskutočnil medzi 25. februárom a 5. marcom po tom, ako Putin 20. februára predniesol výročný prejav o stave krajiny, ktorý mnohí vnímali ako jeho pokus o zlepšenie vlastného imidžu.
Putinov pol druha hodiny trvajúci prejav o stave krajiny vysielalo v priamom prenose päť televíznych staníc: Prvý kanál, Rossija 1, Rossija 24, Moskva 24 a televízia 360
Neprešlo bez povšimnutia že presne v tom čase bola znížená aktivita trollingu ruskej uderky tu na pravde nakoľko všetci povinne pozerali vladov prejav
Putin ti ani spávať nedá? Skveleeeee
Každý si obhajuje svojho prezidenta..... Slováci Slovenského...rusáci, ruského ..aspoň tú pekne vidno kto je kto....
:))))) Vždy sme vedeli že Vlado vyhrával voľby podfukom.... teraz to rusaci aj číslami potvrdiliiiiiiii
Tvrdíš že je to propaganda , či?
Ani ja číslu 32% neverím. . ... Je to vysoko nadhodnotené..... skôr ma podporu okolo 9% ....veď sa len na neho pozri....ani vlastná mater by ho nevolila....hnupa jedného
:))))) Nezaujíma ťa to , ....ale ho tu vehementne obhajuješ. :DDDD
Dôvera ruského obyvateľstva voči Putinovi je na historickom minime, ukázal prieskum..... smolaaaaa
:)))))) Dôvera ruského obyvateľstva voči Putinovi je na historickom minime, ukázal prieskum
Vlado dostal zaucho:)))
Hahaha ...vlado dostal studenú sprchu :)))))
Netáraj nácko, vďaka NATO dnes máme slobodu, demokraciu a mier a to vám rusákom leží v žalúdku.... máte smoluuuuuuu
Nenavidiš NATO lebo vám nedovolí nás napadnúť.... smolaaaaa
:)) Útočím??? Pýtal som sa otázku, tomu hovoríš útok? ....a nič sa neboj, nikto ťa tu neobhajuje
Nenadávaj na Kalašnikovova....čo ti ten človek urobil?
Odporúčame