Áno Emerická armáda je super
To je skvelé ale Sergej sa pýta kedy dostane výplatu ... je hladný ako pes
A ty prečo tak Rusov nenavidíš?
Prečo sa tak hanbíš za svoje ruské korene?
Rusi vždy išli opačne ako maliiiiiiiii:-))))))
:-DDDD Zasa si nás pobavil rusáčik .... Forint a svetová mena ???:-))))))
Už si videl rusaka robiť biznis v Číne za forinty? :-))) ... alebo volakde v južnej Afrike v bare by si vytiahol tvoj forint alebo rubeľ z peňaženky a chcel zaplatiť za drink tak by sa ti vyrehotali do toho tvojho ruského ksichtu ...hádaj ktorú menu okrem domácej by si mohol použiť ? DOLÁR rusacik je svetová mena ktorú môže použiť takmer všade ....ešte aj v Rusku urobíš skorej biznis za doláre než rubleeeeeeee... máš ty ale smoluuuuu
:-))) To si nám pekne rusákovo opísal
Čím viacej blaboceš tým viacej priznáš .... otec Rusín ? Skôr Rus , ale to asi priznáš neskôr .... len blaboc ďalej
:-)))) Nepleť si svetovú menu s menami vo svete . Zasa máš smoluuuuuuu
Zatkli ho že mal svetovú menu vo vrecku a rusaci nie?
Tak to si teda mal poriadnu smolu ty
Prestaň sa už konečne báť svojho vlastného tieňa ... demokracia tu je a aj zostane ... ak sa ti to nepáči ... máš smoluuuu
Až jej budeme mať veľa ako rusaci , tak si tiež postavíme smolný paláááác
:-))) Teba iba žere že ešte aj malé Slovensko svetovú menu má ... a vy rusaci nie !!!
:-))) To ti maci povedala k tvojej päťdesiatke ?
Doteraz si každý argument prehral ... tento tiež ... máš smoluuuu
Odporúčame