:-))))) S-400 zasa zlyhalo .... smôlááaaaáálalalááá
:-))))) S-400 zasa zlyhalo .... smôlááaaaáálalalááá
Určite by sa netešil keby klesol na Vladovu úroveň , smolaaaa
;-))))To ti mama poradila aby si napísal ?Pozdravuj ju odo mňa Privét! Máš smoluuu
To že ich ruské radary nevidia je iba dôkaz kvality F35. Smolaaaaa
Izraelci si lietajú v Syrii ako doma ... s400 sa nechytá ... nie je to smolaaaaaaaa?:-)))))
Z rusakova nikdy nič dobre neprišlo ... tých by nemali púšťať ani sem do EU
Veď tam lietajú pravidelne .... nie je to smolaaaaa? Tvojaaaaa?:-))))
:-)))) Genetika je šviňá , to je pravda ... preto máš smoluuuuuu:-))))
Ak neboli nikdy kamosi to by znamenalo že boli Ukrajinci spolu s Rusmi v ZSSR proti svojej vôli ... to by potom vysvetlilo prečo sa celé ZSSR rozpadlo :-))))
V roku 2914? Áno to bol dobrý rok .... ukľudní sa ,lekár bude čoskoro s tebou:-)))))
:-)))) Boli kamoši a teraz sa nenávidia ....myslíš že sa kedy udobria?:-)))
:-)))) Dobre si rusi svoje vzťahy s Ukrajinou spackali, čo? Boli najlepší kamosi a teraz toto :-))))
Kreativitu potrebuješ pre svoje hoaxy , pravda si kreativitu nežiada.... máš smoluuuu :-)))))
Odporúčame