Poznám :
Zabúdaj zabudaj
Keď rusi niečo slúbia
Slovo nedodržia
Zabudaj zabudaj
Povedaliiiii že hranice
Ukrajiny meniť nebuduuu
Bolo to iba slovo
Do bútlaveho buku
Zabudaj zabudaj ....
Poznám :
Zabúdaj zabudaj
Keď rusi niečo slúbia
Slovo nedodržia
Zabudaj zabudaj
Povedaliiiii že hranice
Ukrajiny meniť nebuduuu
Bolo to iba slovo
Do bútlaveho buku
Zabudaj zabudaj ....
Sorry ,po rozpade ZSSR rusi sa zaviazali že nebudú hranice Ukrajiny meniť ... a ako vždy slovo nedodržali ....dve storočia Rusko patrilo Mongolom ... mali by podľa tvojej logiky vrátiť to územie Mongolom ? Zasa si si iba do tej ruskej papli nakadil
Chce to iba čas , Krym sa napokon vráti domov na Ukrajinu ...aj nás rusi desaťročia okupovali a nakoniec zutekali so stiahnutým chvostom ... smola rusáčik
Hlavné je že so mnou súhlasíš .. ostatne je omáčka
Finančníctvo , tak ako všetko ostatné , nie je tvoja silná stránka ... máš smoluuu
Ruské lekárstvo zlyhalo ... západ musí zasa pomôcť
The top 10 central banks with the largest gold reserves have remained mostly unchanged for the last few years. The United States holds the number one spot with over 8,000 tonnes of gold in its vaults – nearly as much as the next three countries combined.
Below are the top 10 countries with the largest gold holdings:
1.United States. Tonnes: 8,133.5. Percent of foreign reserves: 75.2%
2.Germany. Tonnes: 3,371.0. ...
3.Italy. Tonnes: 2,451.8. ...
4.France. Tonnes: 2,436.0. ...
5.Russia. Tonnes: 1,909.8. ...
6.China. Tonnes: 1,842.6. ...
7.Switzerland. Tonnes: 1,040.0. ...
8.Japan. Tonnes: 765.2. ...
Vďaka komunistom ktorí ekonomiku totálne zdevastovali
Re:Milas
Na papieri sme boli malé Japonsko ,... v skutočnosti Madagaskar
Nebola to kravina od Rusov ale šviňštvó
Môžu za to rusi , vieš , tie roky vyžierania urobilo svoje
Sorry , Rusom nikto neverí . Máš smolu rusáčik
Koľko bolo v tej obálke čo si dostal zato aby si tu písal ?
Vidíš , ty len potvrdzuješ moju teóriu že rus nikdy pravdu ani nedychne , zasa klameš keď tvrdíš že som rus ....
Ukradli Krym , ktorý treba odrátať od dlhu ... potom ti vyjde že napokon rusi dlhujú Ukrajinec horibilnú sumu . ... nie je to smolaaaaa?
Eurobondy nestratia dôveryhodnosť iba ak Ukrajina ... ale v tomto prípade nakoľko majú výhovorku ... rusi vedu proti ním vojnu , tak splatiť netreba ... nebudú predsa platiť agresorom aby ich ešte viacej napádali
Odporúčame