:-))) Aspoň že si sa priznal že si rus . Slováci držia pohromade a rusi tiež ... vidíme na koho strane si gambo:-))))
:-))) Aspoň že si sa priznal že si rus . Slováci držia pohromade a rusi tiež ... vidíme na koho strane si gambo:-))))
Rusi sa už trasú.... lebo Tesla :-))
Vďaka Patriotom a NATO rusi nemôžu znova anektovať uzemie Poľska . Rusi majú smoluuuuuu:-))))
Nemci si pripustili svoj podiel na zločine , rusi nie. Rusi iba zatĺkajú. Prečo je v Rusku zakázané povedať pravdu o tom ako Adolf spolu so Stalinom napadli Polsko a rozdelili si ho ? Nemci to netaja .... máte smoluuuuuu rusaci :-)
Poliaci si dobre pamätajú kto ich spolu s Adolfom napadol. Už sa to nikdy nezopakuje ... vďaka NATO:-)
Nemusím sa žiadnych gambatych Rusov obávať že chlapci .... my Slováci držíme predsa pohromade a vy by ste ma určite ochránili .... nie tak ?
A prečo by to veľkého Slováčiska ako si ty malo nejako rozčuľovať, ha?:-)
Čo myslíte, rusi stále oslavujú Trumpove víťazstvo ?:-)))))
Skveleeee, naši bratia z Nového Zélandu sa pridajú tiež :-))))
Skveleee, teba na Rusov uzdu dať .... zasa budú kvičať ako besní :-))))
Rusi robia na západe špinavosti čo? Treba sankcie pritvrdiť !!!!
Potom sa čuduj svete že im populácia klesá
Vlado na zradcov nikdy nezabúda .....to že ho dal odpratať až teraz je pre Vlada tiež výhodné ...vzťahy s EU boli aj tak na bode mrazu takže nemal čo stratiť . Netušil že v malom mestečku bude taká zdravotná odbornosť že tú otravu vojenského kalibru odhalia ... mal smolu
:-)))) Další skvost od rusákov .... ževraj za útokom má Skrípala stoja britské tajné služby :-)))) smejem sa hlasno .... Britom bol Skripal veľmi osožný !!!!!, dal im predsa mená ruských agentov pôsobiacich na západe za čo bol Vlado rozzúrený ako besný pes Dingo ale ho nemohol dať popraviť nakoľko mu bol osožnejší na žive ( aspoň v tom čase) nakoľko na západe pochytali zopár ruských agentov a Vlado ich chcel samozrejme nazad tak ich vymenil za Skripala . Dobre vedel že ho môže aj tak neskôr bez problémov odpratať a tak sa aj stalo. Po anglicky tomu hovoria : To have a cake and eat it too:-)
Skrípal prezradil Britom mená ruských agentov pôsobiacich na západe čím ohrozil ich bezpečnosť a na to sa nezabúda , preto ho dal Vlado odpratať Funk tunk basta!
Štát ktorý má diverzifikovanú ekonomiku ....
Vlado musí byt ale slaboch keď dovolí angláčom vraždiť Rusov ....
Oj , škoda že v jaskyni nemáte káblovku ....vedel by si že za zostrelením MH370 stoja rusi , tak ako aj za anekciou Krymu, otrávením Litvinenka a Skripalovcov a list goes on and on and on....máš ty ale smoluuuuuu:-)
Odporúčame