Einstaine , nikto iný tú otravu nemal , takže ju nikto iný ani použiť nemohol . No ale zas toľko logiky rusák nebude mať. :-)))))
Einstaine , nikto iný tú otravu nemal , takže ju nikto iný ani použiť nemohol . No ale zas toľko logiky rusák nebude mať. :-)))))
Rusi iba potvrdili že sú mafiánsky štát , toť vsjo!
Zasa iba fantaziruješ od veci ... žiaden zradca mafie predsa nemôže prežiť .... aký by to ukázalo precedens národu? Preto sa ho museli zbaviť ... bola to výstraha pre dalších .... tak to funguje v mafiánskom štáte .
Neviem o čom tu točíš rusaku tvoj preklad z materinskej ruštiny ti moc nevyšiel .... ja hovorím že v Rusku vyrobili novičok a mali ho iba rusi takže ho mohli použiť iba rusi ... máš smolu rusáku
Joooojoj to je ale dutá ruská gebula ... ževraj Rusko neexistovalo... neexistuje ani dnes ... volá sa Ruská Federácia ... a predtým tú ríšu zlá volali ZSSR alebo CCCP . Nič to však nemení že vždy bola vláda v Kremli v ktorom vládli rusi .... máš ty zasa iba smoluuuuuu
Samozrejme že ich testovali na území Uzbekistanu .... vyrobené boli v Rusku .... máš ty ale smoluuuuu
Novichok agents were only produced at Shikhany in Saratov Oblast, Russia.[26] Mirzayanov also says that it was at Shikhany, in 1973, that Novichok was first produced by scientist Pyotr Petrovich Kirpichev; Kirpichev was joined on the project by Vlasdimir Uglev in 1975. According to Mirzayanov, while production took place in Shikhany, the weapon was tested at Nukus between 1986–1989.[27]
Neklam rusaku ....
“””Novichok agents were only produced at Shikhany in Saratov Oblast, Russia.[26] Mirzayanov also says that it was at Shikhany, in 1973, that Novichok was first produced by scientist Pyotr Petrovich Kirpichev; Kirpichev was joined on the project by Vlasdimir Uglev in 1975. According to Mirzayanov, while production took place in Shikhany, the weapon was tested at Nukus between 1986–1989.[27]”””
Niekto už konečne musí klepnúť rusákom po paprčiach lebo toto čo oni robia vo svete nemá obdobu. Litvinenko, Berezovsky, Nemcov a teraz Skripal ( a mnoho ďalších)
..ani to nepomohlo :-)
Vidím že tebe sní to nepomohlo :-)))))
Už si gamboši pakujú kufre.... pre Rusa najväčším trestom je vrátiť sa nazad do Ruska :-)
Rusko zasa dokázalo že nie je nič iné než mafiánsky štát ....
Další skvost ČTK prebraný zo sputnikňúz :-)
Hladný rusák zožerie hocičo .... aj takýto článok .
Preto rusaci utekajú na západ pracovať lebo platy v rusákove sú príliš vysoké a priemerný rus je veľmi skromný .... nepotrebuje toľké peniaze ... radšej bude makať za menej v práčovni v Londýne
Ruska vláda furt prezentuje západ ako ich najväčšiu hrozbu a ironicky je to tá vláda ktorá má na svedomí najväčší počet ruských životov
Čo fajčí rusák Volodin ?
Vraždit majú rusaci v krvi
Žeby rusák strelkov bol klamal keď sa priznal ? Rusaci predsa nikdy neklamú ,či?
Odporúčame