Synak, noze prezrad, aky je skutocny zamer ludi ako si ty? Ty si myslis, ze prebjete pravdu svojim tupym primitivnym bliakanim, len preto, ze to robite od rana do vecera?
Synak, noze prezrad, aky je skutocny zamer ludi ako si ty? Ty si myslis, ze prebjete pravdu svojim tupym primitivnym bliakanim, len preto, ze to robite od rana do vecera?
Uz som spominal ze nasi zpaadni bratia nedokazu nikdy hrat cestne a uz vobec nie prehravat.
A tieto vesele vaginality ty produkujes naco presne?
No ved to vas je vela takych, co neviete, ze mate problem.
On si nic nemysli, on kona. Trepe dve na tri a mozog si pritom sanuje do muzea pre buduce generacie...
Je uchvatne citat pravidelne o civilizovanom svete od ludi, ktori nedokazu napisat vetu bez hrubky.
Litva nerobi nic ineho len presne to, co uz desiatky rokov. Pokrikuje po rusku a provokuje.
Ty si uvedomujes, ze ten alkohol tam napisali presne preto, aby sa mohli na tom odbavovat trapni sasovia ako si ty?
Myslis si, ze robis nieco genialne, ked ti klesla zivotna uroven na polovicu a ty tomu tleskas?
Povodne si chel napisat na bohatu a mocnu Litvu, ze? Spoza plotu prskas ty, a medzitym ti stupaju ceny benzinu, plynu, hlinika, potravin... Ale to ti nebrani ventilovat svoje mentalne exkrementy pisomnou formou.
Aj si sa zasmial na svojej ubohosti?
Pan Lenc Je to pekny clanok a mate v mnohom pravdu, len by ma zajimalo, vy mate pocit, ze Caputova, ktora dlhe roky pracovala v orgnizacii , ktora berie peniaze od Sorosa a od americkej ambasady je clovek, ktoremu mozno doverovat, ze nepracuje pre cudziu mocnost?
Noze skus priklad nejakych domnienok a klamstiev, ktore si mam nechat pre seba, nech viem, v com sa mylim.
Prave som venoal niekolko minut svojho zivota citaniu pokryteckych sraciek.
Vzťahy medzi Ruskom a Západom sa totiž v dôsledku invázie na Ukrajinu zhoršili - nie zhorsili sa kvoli banditizmu zapadu, ktory si mysli, ze on je vyvoleny aby mu kady sluzil a on moze kazdeho okradat a spravat sa na hulvata.
Bohuzial banditizmus zapadu sa prejavuje aj v tom, ze Kanada je ochotna prebrat turbinu ale potom ju sprosto ukradnut aby poskodila zaujmy Nemecka.
Ale ty sa ako homosexual nenechaj urazat tymito ludmi... A to aj ked si fetak, len bojuj... za slobodu, demorkaciu, za znicenie Europy, za hocico...
Tu si zporite hned na zaciatku tohto videa nieco o panovi Hribovi a pochopite co je Caputiova.
Synak, otravujes tu pod novym nickom vzduch svojimi tupostami a naozaj uz stacilo tych tvojich infantilnych gebuzin. ked nemas co robit tak si nieco najdi, aby tvoja existencia naozaj nebola len o tom, ze chytas orgamus ked mozes nas rat ludi co maju rozum.
Na zdravotnú starostlivosť podľa ÚDZS Slovensko vynaloží 7,7 %, Holandsko 7,9 % hrubého domáceho produktu. „Finančných zdrojov nie je v slovenskom zdravotníctve tak málo, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať,“
Hruby domaci produkt Holandska je 900 miliard USD, hruby domaci produkt Slovenska je 104 miliard EUR. Holandanov je zhruba trikrat viac, takze hruby domaci produkt Holadnska na osobu je zhruba trikrat tolko a potom z toho vynalozia rovnake percento ako Slovensko.
Co si vlastne mysia tito ludia ked produkuju tieto zavadzajuce sprostosti?
A co je vlastne cielom, kompletne dorazit zdravotnu starostlivost a dat sancu iba bohatym?
Toto absolutne neprichadza do uvahy ak este lduai doteraz nepochopili, ze je cas na fgeneralny strajk a zvhrnutie tejto vlady tak reraz by si to mali uvdomit. Oni vam budu rozpravat o tom, ze to je o ciganoch, a ludia budu suhlasit a zacne sa to drobnymi rozdielmi, ale na konic to bude tak, ze len horne 1 percento bude mat skutocnu zdravotnu starostlivost a 90% ludi nebude mat nic.
Aby st pochopili: Budte platit zdravotne poistenie, za VASE zdravotne poistenie sa nakupit drahy pristroj a potom sa na nom ale bdu vysetrovat len ti, co si priplatia, lebo vsak oni maju prednost, ze?
Vy mate taky celkom zujimavy sposob pokryteckeho zabudania a otacania priciny a nasledku. Takze ono sa to zaccalo tym, ze USA ZAPLATILI NA UKARJINE ZVHRNUTIE VLADY, potom v ODESE NEONACISTI UPALILI LUDI a zacali sa represie voci obcanom na Donbase a v Luhansku.
A co sa tyka CIny, tak ta sa vyjadrila o NATO a o tom, ako rozstvava cely svet.
Odporúčame