Ved preto to tretosektorove hyeny robia. Pod plastikom humanity a pomoci ludom nerbia nic ineho len sa snazia nabalit na ukor hocikoho a bez ohladu na nasledky.
Ved preto to tretosektorove hyeny robia. Pod plastikom humanity a pomoci ludom nerbia nic ineho len sa snazia nabalit na ukor hocikoho a bez ohladu na nasledky.
No tak si si ulavail sprostostami a teraz ti to vysvetlim: najomny byt vznikne tak, ze stat vyberie dane (cize ukradne niekomu peniaze) aby sa na nich nabalila stavebna firma, lebo je spriatelena s vladou, a teda tento byt bude predrazeny. Potom, ako sa postavi, tak bude niekomu dany na pouzivanie. Co to znamena? To je DAR, pretoze si sa nemusel o to nijako zasluzit. A potom zan budes platit najomne, samozrejme, nie komercne, lebo potom by to predsa nemalo zmysel, takze to znizenie najomneho bude opat DAR. A teraz mi povedz, preco by si ty mal dostat darcek od danovych poplatnikov? Lebo si z dediny? Lebo tebe sa nechce platit si hypoteku? Lebo si nic nevystudoval a tak ti za to co vies nikto nechce platit? A navyse, to zvysenie dani, ktore ta stavba najomnych bytov bude stat, to sposobi, ze ludia, ktori by si normalne platili hypoteku na nu nebudu mat a tak sa pocet ludi, ktori si nemozu dovolit byt este zvysi nie znizi.
Aby ste rozumeli o co ide: Zahranicne nadnarodne spolocnosti sem chcu navozit co najlacnejsiu pracovnu silu za kazdu cenu a bez ohladu na dosledky. Vlada im to umozni a za chvilu zacnu basnit bachorky o tom, ako je potrebne stavat najomne byty, to aby mali kde tito ludia byvat.
takze:
1. Najskor daruju spustu prachov zahranicnej firme vo forme danovych prazdnin a pod. - zaplatite to svojimi danami.
2. Potom navozia ludi z inych statov, aby pracovali namiesto vas a za nizku mzdu - budete nezamestnani alebo budete dostavat almuznu
3. Postavia im najomne byty - zaplatite to vasimi danami.
To este nehovoirme o dosledkoch pachania zlocinov tymito ludmi.
Toto je plan pana Pelegriniho? Treba sa zamysliet nad tym, kolko prercent chce mat v buducnosti SMER vo volbach...
Nasi opozicni prepitujem politici rozpravaju uz 25 rokov o tom, ake tu mame vysoke odvody a ludia to papagajuju bez znalosti problematiky. Nase odvody su absolutne v poriadku. Treba si nastudovat ako to vyzera napriklad v Nemecku aby clovek definitivne pochopil, ze su tam ekvivalentne podmienky ako u nas.
Chyba tu Magian aby tresol nieco ako: Vyborne :-)))) alebo Vsetko ide ako ma :-))))
A to si pani autorka mysli, ze tymto kecanim niekoho presvedci? Nejde o ziadne detske chyby ale o charakter.
No ja mam teraz 307 kabriolet a mam ho celkom rad len roky bezia...
Cakal som na to auto velmi dlho, a je naozaj velmi pekne. Platena strecha vsak neprichadza do uvahy a tak ho nekupim. Je to velka skoda.
Vsimnite si kolko je na tej fotografii zien a deti... Bohapuste sproste lzi mafianov podporujucich ilegalnu imigraciu su coraz neudrzatelnejsie. Hlavna vec, ze prokurator vysetruje Salviniho, lebo sa k imigrantom sprava zle...
Je naozaj smutne, ze sa aj ti najslusenejsi ludia z casu na cas uprimne tesia zo smrti cloveka. Pri ludoch ako je tento si vsak clovek uvedomi, ze este smutnejsie je, ze sa vobec narodil.
Len si dobre zapamataj, co si ludia myslia o tych, ktorych ty tak slaboducho podporujes. Ver tomu, ze teba radsej nemaju.
A to ked sa o nich "postara" katolicka cirkev, to uz je akoze v poriadku? Cirkev moze podporovat pachanie trestnej cinnosti?
To ked zacal za americke peniaze robit vytrznosti, to sa akoze stal opozicnym politikom?
Tato strana potrebuje vypadnut z parlamentu a odist na smetisko dejin. Cielom tejto upravy je aby sa neuspesny ilegalny imigrant obratenim sa na sud mohol prizivovat na tomto state este roky, zatial co pravnici sa budu hrat. Ak niekto potrebuje zo svojho platit dovolenku ilegalnych imigrantov, pokusajucich sa prizivovat na nasom state, nech voli Most-Hid, vsetci ostatni, co maju aspon trochu rozumu by sa mali poobzerat po inych stranach.
Nie synak nie, to len proamerickych blbeckov je tak malo. Ludia este celkom neosprosteli.
On nema problem s myslenim, to prave ty nechapes co tym chcel povedat. Ale od teba sa to neocakava.
Prave si pripominame, ako bola nasa krajina okupovana spriatelenymi armadami. A tu sa britska spriatelena armada, aktualne umiestnena v Rumunsku rozhodla provokovat Rusku armadu. Dufam, ze ziadneho hlupaka nenapadne argument, ze ale tito su nasi spojenci...
Odporúčame