Koľko rokov malo to dieťa?
Koľko rokov malo to dieťa?
Trump to s tým prímerím nemyslí vážne. Žiada, aby rusi dali ukrajincom čas na zotavenie, dozbrojenie, preskupenie. Počas prímeria budú USA a Krajiny KoZa ukrajinu zásobovať informaciami, zbraňami, muníciou a špecialistami.
Ak ukončenie vojny ktorú vyvolali USA myslí Trump vážne, mal by okamžite odstrihnúť ukrajinu od dodávok i informácií!
Jediné, ako môže Trump ukončiť vojnu na Ukrajine a zabrániť tretej svetovej vojne je prestať s podporou fašistického režimu na ukrajine a pripojiť sa rusku na splnenie jeho cieľov. DDN! (denacifikácia, demilitarizácia, neutralita Ukrajiny)
Klamstvá P. Procházkovej. Rusko dlhodobo navrhovali NATO, USA i Ukrajine dohody na zabezpečenie mieru v Európe i na svete. Dostalo sa mu za to urážok, posmechu, a ponižovania. USA odstúpili od najdôležitejšej zmluvy na svete, od zmluvy o protiraketovej obrane a začali inštalovať rakety v Poľsku i Rumunsku. Dolet tých rakiet do Moskvy 6 minút, málo na reakciu jednaním.
Vymenil i ministerku zahraničných vecí? Ona je vnučkou (pravnučkou) esesáka Hunku, ktorého priviedla do parlamentu, kde mu poslanci vzdali poctu Standing Ovation keď im oznámili, že počas druhej svetovej vojny zabíjal rusov. Bol príslušníkom SS divízie Galicien a ta vraždila i na slovensku.
To si ten veľvyslanec dovolil dosť! Kritizovať Izrael, keď Ivanka Trumpová sa vydala za ortodoxného, sama konvertovala k judaizmu a s manželom i deťmi aktívne praktikujú jidiš.
Človeku sa ani veriť nechce aký morálny úpadok a aká siná podpora deviantov zo strany štátu je v USA. Podľa demokratov je najväčší nepriateľ USA biely heterosexuálny muž!
Už sa vrátila vila vo Francúzsku slovenskému ľudu, ako podvodník z Trnavy sľúbil. Nech radšej napíše koľko sme museli francúzskemu majiteľovi tzv Počiatkovej vily zaplatiť za stiahnutie žaloby na Matoviča. Koľko stála cesta ministra zahraničných vecí, čo tam bol žehliť Matovičove klamstvá.
Matovič má k Chorvátsku vrúcny vzťah, veď tam sa zrodila na pláži jeho diplomová práca, ktorú tam napísala jeho kamarátka a on si vraj nepamätal o čom.
Teraz už má dosť peňazí, tak by mohol doplatiť slovensku ukradnutú DPH za tlačiarenský stroj, ktorý podvodom doviezol na slovensko, a deklaroval ho ako náhradné diely.
Tiež by ma zaujímalo o čom rokoval na ohradenej ambasáde v deň (noc), keď prekvapivo vyhral voľby, nikdy nevysvetlil, čo tam robilo auto TT samosprávneho kraja.
Odpoveď ruska je vopred jasná. Musia to však sformulovať tak, aby nepotupili Trumpa a USA. Veľmi im pomohol Jermak (Zelenského šéf), ten odmietol návrhy USA skôr, ako ich Putin čítal!
Tiež Karpatské mosty a tunely sú dôležité ciele, idú tade železnice z Rumunska, Maďarska a Slovenska.
Viem že som gaučový stratég a generál no skúsenosti USA z Juhoslávie, Iraku, Afganistanu, Sýrie sú na nezaplatenie.
Ukrajina zaútočila v noci na civilné ciele v rusku raketami HIMARS, ktoré boli navigované francúzskymi satelitmi.
Rusi obsadili Sudžu kompletne a dobyli i meraciu stanicu plynu. Plyn na slovensko môže Zelenský opäť dopraviť.
Ukrajinci pomocou spravodajských informácií zo stovky západných satelitov majú fascinujúci prehľad o každom ruskom vojakovi a vozidle a tak dokážu včas reagovať na zámery ruska a využiť každé ruské zaváhanie. I keď pod masou ruskej prevahy ustupujú ich výkon je obdivuhodný. Znížili ruskú prevahu v dronoch a i rusi dnes nemôžu na tých rovinách vystrčiť von nos. Vojna sa stala materialnou a ukrajina využíva podporu cca 50 krajín sveta. Rusi sa stále neodvážili zlikvidovať dopravné koridory slúžiace na logistku pre armádu ukrajiny.
USA by už dávno zlikvidovali tých zopár železničných mostov cez Dneper, Dnester, Bug, i Berezinu a Most v Zátoke.
Ukrajinci do roku 2014 skonfiškovali rusku cca 15000 vagónov a cca 600 lokomotív, potom
okrádali vagóny z Kazachstanu.
....rusko začalo ničím nevyprovokovanú inváziu na Ukrajinu .....1000x opakovaná lož.
Kde je Tom Nicholson?
Jediné čo sa zmenilo je, že v tomto článku sa autor neodvoláva na žiadneho experta z Hornej Dolnej!
Inak sa nezmenilo nič, ale vôbec nič. USA chcú od rusov 30 dňovú prestávku na doplnenie ukrajinskej armády, personalom, muníciou, zbraňami, doplniť výcvik ..... Po tom divadelnom vystúpení v Bielej chyži si myslia, že vyzerajú ako mierotvorcovia, no rusi vedia, že žiadny američan nechce ukončiť vojnu proti rusku.
Je čas, aby rusi konečne začali bojovať, aby ukázali čo môžu vykonať. No Putin sa opäť bude držať spiatky, aby príliš neublížil bratom z Ukrajiny.
Ukrajinci zásobení prvotriednymi informáciami, presne vedia o každom ruskom vojakovi, tanku, ot, a tak vedia popredu kde rusi uderia a kde majú slabiny. Teraz ukrajinci postupujú v Torecku a za týždeň si zobrali späť to čo rusi dobíjali niekoľko mesiacov.
Najdôležitejšie sú informácie.
Zelenský klame ako Petra Procházková a náš konspiračný maistream dokopy! Psi štekajú a Putinova karavána ide ďalejl
Miesto Georgesca nala nastúpiť jeho manželka, ako Cichanovská v Bielorusku.
Hanba Európskej Únie! Rubio mal pravdu, EÚ potlačila slobodu slova, z demokracie urobila rohožku pred dverami, kde VdL utiera špinu z topánok.
Tak sa boja iných nazorov od ludí ktorých ničím neovládajú a nie sú z ich liahne, že radšej porušia zákony i zásady demokracie, len, aby sa im tam nedostal ďalší Orbán, či Fico!
Ak by tam bol ako vysoký predstaviteľ Lajčák k tomuto by nedošlo. Schmidt je Nemec, čiže z krajiny, ktorá mala veľký podiel na rozbití Juhoslávie. Nemci nikdy nezabudli Srbom partizánsky boj počas vojny. Schmidt nahráva lenivým moslimom a okráda pracovitých srbov. Jeho úlohou je zabraniť spojeniu Republiky Srbskej a Srbska. Ich spojeniu bráni Distrikt Brčko, kde KoZa chrani moslimov čo chodili vraždiť Srbov do okolia až to Srbov prestalo baviť a spravili s tými vrahmi poriadok. Za to z nich medzinárodné spoločenstvo spravilo vinníkov a z moslimov obete.
Dodik je vlastenec a spája Srbov a organizuje ich obranu pred nespravodlivosťou KoZa.
Ukrajina prehráva na celej čiare, potrebuje si vydýchnuť, doplniť vojakov, výzbroj, výstroj, muníciu (výroba delostreleckých granátov v Snine ide naplno no stále to nestačí). Tých 30 dní by iste využili k príprave jarnej ofenzívy na rusko.
Putin je mäkčeň a Ukrajinu maximálne šetrí, povedal to i Trump, USA by dávno vybombili Ukrajinu tak ako Juhosláviu do stredoveku. Žiadna voda, elektrika,plyn, mosty, železnice,
Opäť minuli USA viacej, ako zarobili. Ich dlh úspešne rastie a s jeho splácaním musí pomôcť Európa. Krajiny NATO musia zvýšiť výdaje na obranu a zbrane budú dodávať hlavne USA. Krajiny NATO musia znížiť výdavky na zdravotníctvo, školstvo, dôchodky, socialne zabezpečenie, .... aby bolo na zbrane z USA!
Preložené do reči nášho kmeňa, 50 tisíc grónčanov si uvedomilo, že sú žiadaná nevesta a začali licitáciu kto dá viac. Radi by si žili ako Saudi z predaja nerastného bohatstva a licencií na ťažbu. Zároveň vedia, že musia vyhovieť silnému susedovi, ktorý chce využiť ich polohu na svoju obranu pred novými typmi zbraní.