Na jednej strane otravujú s holokaustom, na druihej strane zatvárajú oči pred momentálnym navozením anonymných imigrantov.
Na jednej strane otravujú s holokaustom, na druihej strane zatvárajú oči pred momentálnym navozením anonymných imigrantov.
Slniečkári sa idú roztrhať, ako oni vlastnia tú jedinú správnu interpretáciu.
Zákon máme napísaný zle. Nejde jeden zločin zakázať popierať a iný nie.
Neguje sa tým rovnaké postavenie človeka pred zákonom. Zákon sa stáva závislý na príslušnosti k niektorej spoločenskej a etnickej skupine.
To je podľa môjho názoru protiústavné. Nemôže jeden zákon byť v spore s druhým.
Nenapísal to vôbec zle.
Myslím, že dnes píšu do novín ľudia, ktorým by nešlo dať ani to uhlie skladať.
Kto teraz určí, ktorá manipulácia je tá správna?
Mne stačilo, keď vytvorili zákon, ktorý postihuje popieračov vojnových zločinov 2.WW, ale iné vojnové zločiny aj mladšie ponecháva nepovšimnuté a nepostihnuté.
Tiež mi vadí, prečo zákon nepostihuje popieranie trójskych koňov.
Ako sa dnes manipuluje história je zrejmé napríklad
dal som ti plusku... kotleba je len málo nacista, je skôr vojak, čo úplne nezabudol bojovať, a dúfam si dokáže rozmyslieť, za čo sa postaví. Od začiatku hovorím, že problémom sú hlavne ľudia z jeho okolia, čo dráždia ľudí nacistickými prejavmi. Tým smerom je ale slepá a tiež nebezpečná ulička.
Ja tých ľudí do určitej miery objektivizujem. Len mi nepovedz, že niektoré historické krivdy musia byť zakotvené v zákone, kým iné nie. To je smiešne.
Čo tu v podstate podsúvaš je odobratie práva na kultúrnu obranu územia a naopak vnucovanie kultúrnej okupácie.
Pozrel som si od nich väčšinu textov, a nejde im jednoznačne prisúdiť rasizmus.
Tie niektoré naozaj nacistické vykriky sú od nich dosť detinské a hlúpe. Ty si ale asi nezažil ozajstných (miešaných) vandalov, a nebol si v podobnom konflikte. Inak by si bol nútený uznať, že podobnú skupinu môže odstrašiť iba niekto ako títo, keď policajti zlyhávajú. Mám nejaké skúsenosti z praxe. Asi ako imigranti nedostali za svoje výstrelky na hubu vo Švédsku, ale v Rusku už áno. To čo predvádza tá kapela nie je ani tak rasizmus, ako skôr duševná úchylka. Rovnakú úchylku škodiacu spoločnosti predvádzajú slniečkari, vnášajú mnohé zlo a nič. Dobre vieme, akí sme v priemere pokrytci. Rogel je reakcia na niečo, čo keby tu nebolo, nie je Rogel
...implikácia nerovnása ekvivalencia, a tiež (rasová)podmnožina nerovnása množina(občan, a jeho ľudské práva).
Je problém, ak právnikom chýba určité minimálne matematické vzdelanie
Vidím, že ti darmo budem vysvetľovať logiku. Ty si asi neštudoval žiadnu technickú školu, a ak, tak nejako bokom. Je mi jasné, že takto uvažujú iba ľudia, ktorí nemajú zažité adekvátne logické myslenie.
Súd je nástroj slúžiaci zákonu, takže reč nie je o súde. Zákon si logicky odporuje, nedodržuje matematickú logiku. Odmietol by každý seriózny matematik, čo chápe logické rovnice.
"Rasový motív" logicky protirečí "rovnosti pred zákonom". Nemôžu platiť obidva princípy/zákony súčasne.
Práve tuto je potichu zavedený dvojitý meter. Odklepli to nejakí analfabeti.
Kaliňák, takáto dohoda je vhodná akurát pre zberné suroviny. Zdá sa, že tu chýbajú štátnici.
Hovorilo sa o Schengenskej hranici. Tak ju jednoducho urobte, dodržte a nepreskakujte. Inak únia nemá zmysel, a "budou se zde promenádovat imigranti jako za války".
Je úplne JEDNO, kvôli čomu niekto niekoho zmlátil. Podstatné je, že ho zmlátiť nemal. Prečo by nejaký VÝzor mal byť poľahčujúca, alebo priťažujúca okolnosť.
Je len dôležité, kto sa pri tej bitke bránil a kto útočil.
Je úplne jedno, ako mu nadával, podstatné je iba, ŽE mu nadával.
Prečo niektorí nafarbením udalosti zavádzate nerovnaký meter?
Bary boli a budú, odporúčam pesničku POLICEMEN od HS.
troller citujem ťa: "spievali o nutnosti zabit tych, co prezili holokaust"
Ak bude v BA jeden som ár, tak mám označiť celú BA ako som árov?
Keď sme pritom, tak ani som ár Rogel to nenapísal tak, ako ty v citáte, to si mu podsunul.
Nie vždy po slovnej metafore "zabijem ťa" ideme niekoho zabiť, aj keď uznávam, že Rogel toto debilne prestrelil a založil tým nebezpečnú psychózu. Normálnemu ale dojde, že mu nejde o nevinných ľudí, už vôbec nie o obete 2.WW, ale o tých, čo sú dnes zodpovední za to, že nám zhoršujú životné podmienky bez toho, že by museli. Okrem iného sú pravdepodobne dôkazy v podobe zlúčenín na stenách , ktoré vylučujú účelové hromadné popravy plynom v takom množstve, v akom sa propaguje. Toto patrí do rúk vedcom a historikom, nie šarlatánoom a manipulátorom verejnosti.
troller, robí ti problém prečítať 2. vetu môjho príspevku, na ktorý reaguješ? Prečo pretáčaš zmysel tej vety naruby?
to sú také, čo sa chcú dostať do vlády bez toho, aby ich niekto volil
Presne tak. Prečo Rómovia nejdú kandidovať do parlamentu, ako Kotleba? Čo sú nejako menejcenní?
Aby poštárka uvažovala o plastike, ako Jackson. Poštárku fakt mohol šľak trafiť pri jej zodpovednosti, riziku, možnosti nákazy od usoplených v dlhom rade a nevetranom priestore !!!
Presne tak, ak by niekto riešil problémy Rómov, tak by sa mohlo ukázať, ako ich niekto nerieši, kto o tom rozpráva, a berie údajne "za to" peniaze.
Paradoxne je u nás rasizmus umožnený preto, lebo sa pojem "rasizmus vyskytuje v zákone". Ak by takýto pojem v zákone použitý nebol, tak by zákon musel pristupovať ku všetkým ľuďom rovnako.
Práve pojem rasizmus zavádza možnú diskrimináciu, vydieranie skupín navzájom, a oboma smermi.
Dobre toto vedel ten, čo to navrhol. Nadbytočné a mätúce zákony nepotrebujeme, logický podvod nemôže byť zákonom.
Odporúčame