Stoltenberg: Rusko destabilizuje Európu, je potrebné posilniť obranu
Dal som ti síce + za niektoré informácie, ale sa aj mýliš. Einstein síce rovesníkov na lopatky položil, ale iba tým, že nehral podľa pravidiel hry. Čiže nie je čo odpustiť. Einsteinovci postupne jeho fyziku nasilu a potichu prerábajú, aby sa nepovedalo, že vo svojich záveroch a interpretáciách nemal pravdu.
MM experiment s interferometrom nepodlieha prísnej príčinnej logike, obsahuje tiché a nikým neoverené predpoklady. Neumožňuje v predmetnej veci dôsledne vyvrátiť ani jednu z 2 možností.
Ešte príde čas, kedy sa ukáže, koľko omylov jeho teória obsahuje.
Správny je povedzme vzorec pre fotoelektrický jav, a zaujímavé sú aj gravitačné modely, ale závery jeho teórie o neexistencii absolútnej sústavy, relativistickom náraste hmotnosti, objektívnom skrátení dĺžku a predlžovaní času sú fikcie, teda aj cestovanie v čase. Dokonca aj jeho "rovnica" E=m*c^2 ak by bola ozaj rovnicou, tak popiera termodynamiku, platí iba jedným smerom ako implikácia.