Pokiaľ vládni neschopní psychoši stále nebudú mať gule zaviesť razantné represívne opatrenia proti nezaočkovancom na spôsob okolitých krajín (povinné očkovanie niektorých skupín, zrušenie bezplatných testov...), tak tu nemocnice budú nútené zavádzať čoraz väčšie obmedzenia - a budú na to doplácať odkladaním výkonov aj nevinní slušní ľudia, nielen antivaxerské tupelá.
Najjednoduchšia a najúčinnejšia vec by bolo spoplatnenie liečenia Covidu pre nezaočkovancov, ale na to sú koaliční psycho-populisti príliš priposratí.


