Kocurkovo pokracuje, no to je presny odvar toho co sme si zvolili. To ze NAKA, prokuratura, sudy boli plne "nasich ludi" je zrejme! To ze sa kupovali roszudky a pravo to tiez vieme ale vieme aj to ze ako tak fungoval pravny stat a nikyo nikoho neposadil do vazby lebo mal zle politicke krytie. To co tu ukazauje silova zlozka statu nie je nic ine ako unos pravneho statu co sme tu mali snad naposledy za Meciara. Neexistuje dokonaly system ani na zapade, kde je taka iste korupcia ako u nas, to si povedzme na rovinu a nebudme naivny uz. No to co tu dokazal Lipsic, Hamran, Mikulec pod dozorom Caputovej a Matovica za posledne 3 a pol roka v kazdej sfere naseho zivota je ablutny amatertizmus kt sme tu nikdy nemali. Zobrat Gaspara a ist do sudit za ten iaty skutok za kt uz bol vypovedat, s tym istym svedkom, len jednym aby zdiskrwditovalu opozicneho lidra kt to ma nasliapnute na vitaztvo vo volbach je utok na demokraciu ak k tomu priratame ze na Gaspa ani nic nemaju. SMER si dal plus 5%!


