Toto je trest pre ostatných vodičov po tom čo na prechode lischuetz zrazil a zabil chodca v Bratislave na prechode a dohromady sa mu nič nestalo podľa zásady - potrestanie nevinných.
Policajti sú v tomto prípade extremisti. Najprv by si mali zistiť ako chovajú chodci v cestnej premávke a na prechodoch a pred nimi. Vodiči sú samozrejme za všetko zodpovední aj ked im niekto doslova vbehne pod auto najmä ak sú to nemakačenkovia a ich deti. To že deti a ženy zámerne ohrozujú vodičov svojim správaním policajtom nič nehovorí. No a naposledy, nie možné celú republiku trestať za chodcov a vodičov z východného slovenska. Je to zasa obyčajná prachsprostá kriminalizácia obyvateľstva.

