Prečo ste po roku 1989 zdegenerovali? Prečo kapitalizmus produkuje degenerovanú spoločnosť?
abraxasovi :
1. Politickí nominanti boli aj za socializmu a nielen politickí ale aj športoví, odborárski a podobne dokonca príslušné miestne stranícke orgány ukladali ich umiestnenie spravidla riaditeľom závodov alebo predsedom ZOKSS pričom skutočne o tom za čo brali peniaze nemali vedomie. Zabudli ste že jeden čas mali závody dokonca predpísaný počet cigáňov ktorých majú zamestnať.Zabudli ste však na zhovadilé ekonomické pravidlá.
2. Kategoria s nízkou mozgovou kapacitou sa môže od svojich práv veľmi ľahko oslobodiť tým že sa dá pod kuratelu, stačí ked prejaví vôľu.
3 Narkomani neboli len v umeleckých kruhoch-ale vy ste úmyselne opomenuli že prečo sa menej drogovalo - ja som vám to napísal a nereagovali ste, hoci to bola záhuba tzv socializmu.
4 Nič, napísal som vám paralelu.
5 Ospravedlňujem sa ja som zle napísal represívne orgány nevraždili, oni prenasledovali, bili, väznili a podľa rozhodnutia súdov nechali väzniť a popravovali. Tých odsúdených a popravených je podstatne viac.