Je potrebné, aby ste sa vzdali koryta všetci, a dovolili občanom ohodnotiť vašu alternatívnu činnosť od posledných volieb. Dobre viete ako by to dopadlo a preto tu robíte mentálnu akrobaciu na zmätenie občanov. Minimálne ty, Matovič, Krajčí, Naď a Kolíková už mali byť dávno preč. Gröhling, ktorý si ani okuliare nevie normálne nasadiť, ken raz otvoril zobák a už pobúril všetky nealternatívne vysoké školy. V tejto vláde čo minister a funkcionár, to neskutočný hňup.

