Dúfam, že voľby prebehnú v súlade s globálnou, zelenou, genderovou, protislovenskou a pro-migračnou agendou. Inak budú výsledky neplatné. A v každej volebnej sieni by mali na veľkej obrazovke ukazovať záznam zo súboja Végh - Vémola, lebo pre slovenského ovčana sú títo džentlmeni veľkou inšpiráciou, ako celý oktagon. Slovensko kráča správnym cestou (aby som nerobil reklamu žiadnej politickej strane, iba žeby si niekto založil stranu Cesta)
Nech žije dezinformovanosť a politika!


