Chcem.....ty si ties vos???
Zem a vek, sputnik....si naozaj esce vacsi :])))
nie je...taku bandu tragikomikov ako tu nikde nenájdeš :))))
nerob zo seba ešče vačšého, ako si...
kaliňák....dokedy sa budeme za teba hanbiť ??,
teraz odstrelte 2-3 študentov, čo majú vo vačku jointa....nech ste zase hrdinovia.....
Ukrajincov mam tam kde teba. A pekne hlboko :)
Ja to berem na sumracnu, do alobalu pekne..
ten chriašteľ dá 1000 klikov, tak brzdi
regulácia by sa zišla na vodnom vrchu a v sídle sns, banda jedna zlodejská
bud ukradnúť, alebo zastreliť ..iné nevedia
prečo by som mal presviedčať nejakého truhlíka ?
sleduj si dalej zem a vek a mysli si čo chceš...
len ma už s tým neobťažuj.....
výborná práca...točí sa jak slota po 30 poldeci :))))
ked ti to je jedno, tak čo sa na mňa lepíš jak voš lonová ??
ooooj, páň kapitááááň
aj ked oblek ušije samotný armáni, stále budeš len sedlácký tunelár z revúcej :))))
už dostali zamestnanci v lesostave 13. plat ??
a tie plazmové delá si už rusom vylepšil ?
aj na to si dostal grant ??
dokedy chce putin kryť ten masaker ?
to nemá ten piadimužík ani tolko cti, kolko sa zmestí do stakana na vodku ??
hanba rusom ...
ja som hrdý
a ešte radšej som, že sme sa zbavili násilných drancovateľov z euroázijských stepí :)))
Odporúčame